Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a férfi?

Figyelt kérdés
A lenyeg h , figyeltem tukrozte a mozdulataim pedig direkt hulyesegeket csinaltam amiket veletlenul nem tud leszedni. Mikor mondott valamit sokszor ram nezett figyelte a reakciojaimat. Egyszer mutatott vmi fitness csajt h ezert mar meghalna s kozbe nezett ram. Egyszer mondtam neki h nem lehet mindenrol 1 velemenyunk es meglepte tetszett neki h merek vele ellenkezni. A kozos csaj baratnonk filmezeskor szinte a mellemen fekudt es mikor a srac neha rank nezett meg ficankolt vagy simogatott engem direkt hergelni akarta a fiut? A fiu odajon kotekedni a csajjal, ugye rajtam keresztul meghuzza a hajat meg megfogja a terdem, combon markol, ahogy elkapta a hajat vegighuzta a kezet a mellemen. Mondom felre nyult erre o megsimogatott. Bealudtunk a filmbe a kanapen s arra kelek fel h kapok egy "pofont":))a fiu "almaba" nem tudom de rajtam maradt a keze. Probaltam ugy tenni h nem keltem fel lassam direkt v veletlen. A fiu tobbszor megmozdult sztem ebren volt de v 5p utan megsimagatott s hirtelen levette rolam. Reggel a csaj hazament mi aludtunk tovabb, cseng a telom nem kel fel. O is tobbszor felebredt de semmi, egyszer probara tettem ovatosan kiszalltam de egybol felebredt sztem mar reg fent volt, lehet varta h en ebredjek fel? Aztan kimentem kavezni, jott o is mutatott vmi sebet de inkabb magamutogatas volt, lazan hozza nyultam a hatan levo sebre de tetszett neki. Mutatta a kis kutyait amik szulettek, es megfogta a kezem ahogy felalltam a szekre h lassam pedig anelkul is ment volna de o nyujtotta nekem a kezet. Magatol meselt sokat a gyerekkorarol ettunk s utana mondom en megyek lassan a fiu pedig elkoszon s mikor kijon hatulrol ket kezzel megfogja a derekam. Gyakran szivez, en is ot, de van hogy nem jon oda beszelni, kettesbe jobban beszel. Mit akarhat?O 25 en 198
2022. febr. 28. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Vajon mit?

Nagyon zavaros volt ahogyan leírtad a szituációt. De úgy tudnám megfogalmazni hogy hajt rád.

2022. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
77%
El sem tudom képzelni, mi a ménkűt akarhat egy ivarérett nőtől egy tesztoszteronbomba. Szerinted a hártyásszárnyú rovarok krónikus vesemedence gyulladásáról akart veled beszélgetni?
2022. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a beszéded is ilyen betömni a szádat..
2022. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kis lány vagy még. Próbált érzelmileg hatni rád egy férfi a dugás miatt, eddig jól halad mert bevetted a kedvességét.
2022. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!