Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek,hogy az a férfi,aki a kifejezetten kövér nőket szereti,nem normális?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez így általánosítás,de nagy százalékban igaz.

Nemrég váltottam pár levelet egy másik kövér nőkért rajongó férfival,s ugyanezt mondta.Teljesen normális mérnök volt az illető.

Ennyire nehéz elhinni,hogy egy normális férfi vonzódhat extrém nagy nőhöz?



2022. febr. 25. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy műsort, ahol arról volt szó, hogy vannak férfiak, akik az extrém vékony nőket szeretik. Azokra gondolok, akik teljesen laposak, se mellük, se fenekük és csont-bőrök, szinte anorexiásak.

Mindkét eset véglet és az emberek zöme a normál testalkatot részesíti előnyben, a plakátokon/reklámokban is ezt a testalkatot mutatják mindenhol, ergo az lett elültetve az emberekben, hogy ez a normális. Aki ettől eltérő, az már furcsa, egyesek szerint beteg.


Szerintem pedig nem kell velük foglalkozni, mindenkinek joga van eldönteni, hogy mi tetszik és mi nem. Az én párom is a husibb nőket szereti, bár nem az extrém kövér kategóriát, hanem akin van egy kis "fognivaló". Ez az én szerencsém 😊

2022. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki tudja elfogadni hogy ami neki nem tetszik az másnak igen és ugye ott van a média is ami hasonlót mondja.
2022. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó így egy mondatban látni a kérdésedben "normális" és az "extrém nagy" kifejezéseket.

Aki az extrém jelenségekhez vonzódik, az miért várja el másoktól, hogy normálisnak tartsák?


Amúgy nem ez a furcsa, hanem az, hogy rendszeresen megjelenik itt a kérdés különböző formában. Azon gondolkodom, ha nekem jutna az a sors, hogy extrém nagy nő lettem, akkor a bennem is ott lakó ember el tudná-e fogadni, hogy aki hozzám közeledik, azt azért teszi, mert számára egy fétistárgy vagyok?

Szerintem jobban örülnék, ha nem a méreteim miatt, hanem akár annak ellenére, vagy azzal együtt tartana vonzónak.

Nem tudom...

2022. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Értem az okfejtésedet.Mindenkinek van zsánere,amilyen társat szeretne.Ehhez keres magának.Nyílván a külső mellett a belső is fontos,de ha nem tetszik valaki,akkor hiába rendes,kedves stb.

Az a szerencsés,ha a külső és a belső is passzol.

Nekem csak a hatalmas méretű nőkkel múködik a kémia.

2022. febr. 25. 16:00
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Mert aki a szélsőségekhez vonzódik, az általában nem az embert szereti, akit az adott dologgal együtt szeret, hanem a tulajdonságra van egy erős, beteg fétise, ami mellett kb mindegy, hogy kiről van szó, ha au illető megfelel annak az egy paraméternek.



Könnyen le lehet venni, ha egy hozzád képest sokkal kövérebb/soványabb/öregebb/fiatalabb/alacsonyabb embert szemelsz ki és folyamatosan olyanokat választasz, akkor valami nem stimmel a toronyban.

2022. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha valakinek van zsánere,annak miért van gond a "toronyban"?

Ha csak a sovány nőket szereti,vagy a nála idősebbeket,esetleg a szeplőseket,vagy mint én a kövér nőket,az emiatt nem normális?

2022. febr. 25. 18:03
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Lépjünk egyet oldalra: ha valaki mondjuk kizárólag a tolószékes nőkre gerjedne, akkor mit mondanál rá?
2022. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Furcsállnám.Azt én is tudom,hogy nem szokványos az ízlésem,de ettől még nem vagyok beteg,aberrált stb. Egyszerűen szépnek látom a nagyon kövér nőket.
2022. febr. 25. 18:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokványos, valóban.

Remélem, tisztázódott minden kérdésed.

2022. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Jézusom miért degradálna le az bárkit, hogy valakinek a külseje (is) tetszik? Ha a pasim vonzónak talál, bármi miatt, akkor csak egy tárgy vagyok neki?
2022. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!