Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek nincs lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek nincs lehetőségük szexelni: ti mit választanátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha van egy lánybarátotok, aki néha lefekszik veletek, de másokkal is, miközben ti többet éreztek iránta. A lány megbízik bennetek, beavat mindenbe, meg a pasiügyekbe is. Nektek senki más nő nem volt az életetekben és esély sincs rá, hogy legyen. Tehát két választásotok van:


1: Megszakítjátok a barátságot a megalázó helyzet miatt és elfogadjátok, hogy soha többé nem szexeltek az életben.


2: Folytatjátok a barátságot, így van szex és lelkizés is, de meg kell küzdenetek a féltékenységgel és hogy ennél több sosem lesz.



2022. márc. 3. 10:46
A kérdező szavazást indított:
1
2
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt már ez
2022. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szavazás nem volt.
2022. márc. 3. 10:55
 3/16 anonim ***** válasza:
És mi döntsük el helyetted?
2022. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Te olyan férfi vagy, akit érint a kérdés?

Ha igen, miért nem osztod meg velem a véleményed?

Ha nem, miért írsz egy kérdés alá, ami nem neked szól?

2022. márc. 3. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék a bizalmának, és hogy néha szex is van. Megpróbálnék nyitott szemmel járni, másokkal is ismerkedni. Ha van valaki, aki felkeltené az érdeklődésem, én is megbeszélném a lánybaráttal. Hogy ki tetszik éppen, kivel tudnám letölteni elképzelni, stb

Szóval viszonoznám a bizalmát, és én is beavatnám a dolgaimba.

2022. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a kérdésed. Az oldal nem a tiéd, a szabályokat nem te írod, semmivel nen vagy több a többi felhasználónál.
2022. márc. 3. 11:05
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ 6!
2022. márc. 3. 11:07
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Kajás példa.


Éhes vagy, de nem kicsit.

Valaki megkínál, hogy neked is akad ott egy tányérral.


Mit teszel? Megköszönöd, elfogadod és befalod, vagy inkább éhen döglesz?

2022. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a második megoldásra szavazok
2022. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csaj mellett keresnek jobbakat
2022. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!