Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác elkérte ma a számom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác elkérte ma a számom egy kávézóban, de van barátom?

Figyelt kérdés

Elkérte a számom, de nem adtam meg neki, mert szerintem randira akart hívni, meg beszélgetni akart velem, ami nem fér bele egy kapcsolatba.


Kiváncsi vagyok, hogy mások ilyenkor megadják-e.


2022. márc. 3. 14:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

Ha villamcsapaskent erne a vonzalom, csakis akkor megadnam. Akkor hagynam magam sodrodni, es esetleg ugy is szakitanek a baratommal, ha szerelmi banattal vegzodik a sztori.

De a gerincmaniasok elmeleti elvarasai alapjan nem, nem szakitanek ot percben belul a baratommal, hogy te, en megadtam a szamom.

Ha elso latasra villamcsapas, akkor nem erdekelne se isten, se ember. Ha nem az, nem adnam meg a szamom, kesz.

2022. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Beszélgetni lehet? Azért megnézném, mit szólna a párja, ha hazamenne és közölné: "Képzeld Bélus, ma egy srác elkérte a számom a kávézóban, megadtam neki, de ne aggódj, csak beszélgetni fogunk!" 😀

Az én szerény véleményem, hogy ha van egy ismerősöd, akkor nyilván beszélgetsz vele, de egy random idegennek megadni a számodat, mikor párkapcsolatban vagy ... ugyan már. Az idegen sem azért kéri a számodat, hogy cseverésszen veled 😁

2022. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Miért adnám meg ha kapcsolatban vagyok? Ez komoly kérdés kérdező?
2022. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#10: Ha egyszer odamegy, majd nem leges válasz esetén távozik, akkor nem baj, de ha ott nyüglődik, mint ahogy írták és nem lehet levakarni, az viszont már zaklatás. Az illető nyugodtan szeretné meginni a kávéját, megenni a sütijét, nem úgy hogy idegeneket kell leépíteni.
2022. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

hát, ha egyetemen órán ismernék meg embert akkor facebook-on szerintem be lehet követni egymást, meg beszélgetni, mert az abszolút nem sugallja azt, hogy más is lenne.


Ebben az esetben csak nyílvánvaló (szerintem), hogy mi a célja...

2022. márc. 3. 14:52
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem adtad meg. Mi értelme lett volna? Beszélgettek, a hapsi belédhabarodik, aztán lenne nagy kalamajka. Ha gondja van az életben, és ehhez kell neki valaki, aki meghallggatja, akkor ott vannak a barátok, ismerősök.
2022. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

Vizsgáljuk külön a két dolgot.


Csávó: ül egy kávézóban, lát egy szimpatikus csajszit, beszédbe elegyedik vele, elkéri a számát. Mi ezzel a gond? Komolyan kérdezem, mi ezzel a gond? Én is csináltam már ilyet, veszíteni valóm nem volt. Próba, szerencse, ennyi. Vagy igent mond, vagy nem, nem kell ezt túldrámázni.


Csaj: van embere, ezért udvariasan, de határozottan megmondta, hogy no go. Ezzel sincs semmi gond. Ha szingli lenne és rokonszenves meg jól szituált a csávó, akkor egy beszélgetés után miért ne lehetne megadni valami elérhetőséget?

2022. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

15/

Látod, pontosan tudod te is. Ezért nem értem, mi a kérdés? kapcsolatban nem ismerkedek, nem tudtam, h ez nem mindenkinek alap.. :D


Jól kijövök a srácokkal, de nagyon jól tudom, hogy bepróbálkoznának. Ez van, nekem sose ment a túlzott pasi-nő barátság, mert előbb utóbb mindig volt valami bepróbálkozás is..


Legutóbb egy srác ahogy leszálltam és mentem társasággal talizni, kajak elkísért pár utcát.. :D Aztán elkérte a számom. Lazán mondtam neki, hogy ne haragudj, de van barátom.


A srác megértette, és elköszöntünk, ennyi. Nyilván ne bratyizni akarnak, tehát nem értem továbbra sem a kérdés lényegét. :D

2022. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Csak tudnám mitől akkora tabu az ha valaki kapcsolatban van. Nem felségárulás mással ismerkedni. A mai világban a legtöbb "nagy szerelem" nem tart fél évnél tovább, és az is csak érdekből vagy unalomból születik. Amúgy se tiltja törvény hogy ha párod van ismerkedjél mással.

A másik amitől kivagyok: ez a nyavalygás hogy "velem ne akarjanak egy kávézóban ismerkedni". És akkor hol akarjon az ember? Mert hogy a kávézó nem jó, de a suli se jó mert ott tanulsz, az étterem se jó mert ott épp ebédelni vagy, nem jó a busz mert az milyen már, a buli se mert ott kikapcsolódni vagy, aki neten ír neked az egy idióta nyámnyila... Akkor mégis hol a jóistenben ismerkedjen az ember? A parlamentben a koronaékszerek mellett vagy hol szabad a drágalátos nőket megszólítani? Mert hogy az a pasas ki éppen dugja őket ("bocsi van párom") gondolom az is megszólította őket valahol, nem a vállára kapta mint az ősember és vitte haza...

-.-

2022. márc. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!