Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az ilyen pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen pasiról? 1. Randi egy kávézóba invitál. Egy teát fogyaszt a lány 390 ft. ért. Jön a pincér hozza a számlát, a srác én úgy gondoltam mindenki a sajatjat fizeti. A lány csak néz odaad egy 500 ast.

Figyelt kérdés

Fiú hú az én kv.m 590 de ezrest nem akarok adni akkor én is 500 ast adok.igy kijön.

A pasi magántanár. Van pénze lakása. A tárcájában is volt 10 ezres is.

A lány diák.

A pasi nem érti miért nem akar a lány legközelebb talizni és szerinte minden nő rib.., és neki senki nem jón össze. Vélemény? Csak én látom szxxxarrágásnak?


2013. jún. 27. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha ő hívott meg egy kávézóba, akkor igen, nekem is kerekednének a szemeim. Nem azért, mert sóher vagyok, felajánlom magamtól is hogy kifizetem a részemet, max nem fogadja el az illető, de hogy direkt felhívja rá a figyelmedet, hogy hallod fizesd már ki a fogyasztásodat, az elég gáz. Pláne, hogy a sajátjának egy részét is ebből fizette. Itt kérdeztem volna vissza, hogy nem arról volt szó, hogy mindenki a SAJÁTJÁT fizeti? :D Nyilván a képébe röhögtem volna.

Nincs ezzel baj, csak nagyon sz*rul reagálta le, abszolút nem csodálom, ha ez kiábrándító volt számodra, nekem is azt lett volna.

2013. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 viktorvarga ***** válasza:
96%
hátígy nemfog dugni:)
2013. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
a pasi xarrago, kerulni kell az ilyet. meg is erdemli, hogy azzal toltse az eletet aki szamara a legfontosabb, sajat magaval.
2013. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy én vagyok maradi, de az én időmben egy teát a srác fizette. Ha mondjuk egy ebéd vagy vacsora lett volna akkor oké, hogy felesben, de egy tea?? Nekem nőként égett volna a képemről a bőr, ha elhívnak randira, és 400 forintot sajnált volna 1 randiért..

Az ilyen férfiakkal nem foglalkoznék többet.

2013. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
Kávézóba invitál? Igen bunkó viselkedés.
2013. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez a pasi nem ép.


Ha meghívok valakit, fizetem. Nő létemre is felajánlom, ha én hívok meg valakit. 2. ellenkezésre fogadom el maximum, hogy fizessenek helyettem, ahogy azt illik.


Egy férfitól alapgesztus, hogy fizet. És itt nem a pénzről van szó, hanem magáról a felajánlásról. Ha ennyiben rágja a sz*rt, akkor jobban is jár a lány nélküle. Egyébként sem normális a srác, ha neki attól r*banc egy nő, hogy nem akar vele 2. randit...


(remélem megmutatod neki a kérdést)

2013. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt ráadásul a saját fogyasztásának egy részét is mással fizettette!
2013. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezután a történet után, még előadta azt is, hogy minden nő ribi? XD


Ne csodálkozzon, hogy neki senkivel nem jön össze.


A teás történet sem jött neki össze, mert ha ezresed van, akkor tuti "nem lett volna" ezrese sem, és 10-est nem akart volna felváltani, és te fizetted volna az egészet.

2013. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Most hogy így írod, lehel elküldöm neki emailban a linket. Jól van akkor nem csak én döbbentem le mások is így látják.
2013. jún. 28. 00:08
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát én még ilyet nem láttam, nem hallottam, 390 ftos ttel ő hív meg valakit és ezt mondja stb. Komolyan én bárkinek kifezetném akit én hívok meg egy teára. És végigsírja a haveri kört hogy minden nő ri...c mert nem akarnak összejönni vele 1. Randi után dobják:-D
2013. jún. 28. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!