Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen elképesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen elképesztő elvárásaik külső terén! a teljesen átlagos kinézetű nőknek is?

Figyelt kérdés

Döbbenetes, ezek tökéletes testű, festői szépségű férfiakat akarnak.


F/31


2022. márc. 3. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert te csak ilyen pasikat látsz nővel?

Ne a photoshoppolt, plasztikazott celebeket nézd, hanem az utcát.

2022. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Te is elvárhatnál bármit, ettől még megkapod? Naugye, ők sem
2022. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem megint a "teljesen átlagos nő" definíciójával vannak problémák.
2022. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, hogy a netes társkeresőn szerzett tapasztalataid alapján véled ezt. Bár túlzás volna általánosítani, nekem is az a tapasztalatom több éves társkeresőzés alapján, hogy kimondottan vonzó külső nélkül egy férfinak a társkeresőkön elég kevés esélye van. A társkeresőkön nagy a választék férfiakból, s a nők rengeteg megkeresést kapnak, így aztán első körben "megszűrik" a férfiakat külső alapján, hogy kezelhető mennyiségűre csökkentsék őket. Ugyanis egyszerűen nincs idejük (se kedvük) egyszerre húsz férfival levelezgetni. Kiválasztják a legjobb kinézetű kettőt-hármat, s azzal ismerkednek, a többit pedig ejtik. Ennek egyenes következménye, hogy a külső tekintetében felső harmadba eső férfiak tömegesen kaszálnak, a többiek pedig hoppon maradnak. Egyszóval nem arról van szó, hogy az átlagos kinézetű nők eleve válogatósak, hanem arról, hogy a netes társkeresés belső mechanizmusa gyakorlatilag kiszelektálja a kevésbé jóképű férfiakat.
2022. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bazsibubu, a te szempontodból édesmindegy, hogy egetverő elvárásaik vannak, vagy beérnék a szintjük alatt kettővel vegetáló Bélával is. Semelyik esetben sem tudod megugrani a belépő szintet, nem mindegy, hogy 5 vagy 10 méter hiányzik?
2022. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, rád is van érdeklődő, de azt mondod nem tetszik, hogy 100kg körül vannak, holott te is 140kg vagy, és nem vagy egy szépfiú. Állíts az igényeiden, a tiéddel vannak súlyos bajok.
2022. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj már egy szerinted átlagos nőt, légyszike :D
2022. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj egy atlagos nőt! Megjegyzem, neked is a fiatal vékony nő kell
2022. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor nem érdekeltek a nők. Most mégis?
2022. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki számára vonzó emberrel szeretne össze jönni. Ha nekem a sportos testalkatú férfiak tetszenek, nem fogok össze jönni egy elhízott férfival mert nem tudom megkívánni. Én egyébként nem vettem észre azt hogy a nőknek akkora elvárásai lennének amit nem lehet teljesíteni. Az alap dolgok, legyen igényes, ápolt, finom illatú, jól öltözött, arcra vonzó, átlagos testalkatú
2022. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!