Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a párom, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de mégis elképesztően vonzódom egy másik férfihoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal egy éve vagyunk együtt. Mikor a munkahelyemre került egy új srác, szingli voltam, kb azonnal egy hullámhosszra kerültünk. Több hónapig udvarolt, mire elmentem vele randizni (kollegával nem kezdünk elvet követve). Volt köztünk ez-az, de sosem fordult komolyra. Többször (csak) aludt nálam, mint ahányszor összefeküdtünk volna.

Aztán összejöttem a párommal, ő ezt persze tudta, elfogadta, jött a korona, home officeban voltunk egy ideig, nem is beszéltünk. Nemrég visszamentünk dolgozni, és egyszerűen nem bírok nem gondolni rá. Ez NEM szerelem, egyszerűen annyira brutálisan vonz szexuálisan :D megölel, és rendesen megszédülök tőle. Borzasztóan nehéz nemet mondanom a közeledésére, de nem akarom megcsalni a párom, és nem is fogom. A kollegám viszont pontosan tudja és látja, hogy mennyire vágyom én is őrá.

Már azon is gondolkoztam, hogy miatta munkahelyet váltok, egyszerűen attól félek, hogy egyszer felül fog kerekedni az önuralmamon az a vágy, amit iránta érzek.


2020. aug. 29. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Csak idő kérdése mikor teszed szét neki a lábad.

Szerintem a párod megérdemel(ne) egy szimplán normális nőt, szóval add meg neki a lehetőséget hogy jobb élete legyen nélküled.

Te meg éld ki magad UTÁNA a "kollégáddal".

2020. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Mi a francnak hagyod, hogy ölelgessen egy kolléga? Komolyan, itt vergődsz, mintha te egy áldozat lennél a történetben, miközben húzod az orra előtt a mézesmadzagot.

Ha tényleg hűséges akarnál maradni, már rég megmondtad volna neki egyenesen, hogy álljon le.

2020. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Próbáld meg kizárni az életedből, ne beszélj vele csak ha elkerülhetetlen. Kerüld el. Ha tényleg nem akarod megcsalni a párodat, csak így lehet. Különben előbb utóbb úgyis megfog történni.
2020. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
😂😃
2020. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Már elindultál az ösvényen a sötétbe és innen már csak idő kérdése, hogy mikor érsz oda, te is tudod. Szakíts a pároddal nem szereted te már őt, ha ilyenek járnak az eszedbe. Meg minek hagyod magad ölelgetni egy munkatársnak, ha párod van és tudod mi a célja vele, hogy elbizonytalanítson. Bedőlsz te ennek csak idő kérdése írtam. Odáig vagy érte az írásodból is lesül.
2020. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Megdug, aztán otthagy téged ;)
2020. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire bejön a pasi, akkor miért jöttél össze mással?

És minek ölelgetitek egymást. Főleg most, mikor 1,5 méterre kellene állni minimum.

Tartsd a távolságot minden tekintetben, csak nem lehet olyan nehéz nem beleülni a farkába, akkor sem ha kívánod.

2020. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Számításaim szerint az egy év (augusztus) és a korona(március)között eltelt egy kis idő. Akkor mi volt? Nem jutott eszedbe, hogy mégse a párod kéne(hisz még csak ismerkedtek), hanem a kollégád? Vagy akkor még vígan csaltad vele a párod, csak a karantén hozta meg a hűséged?🤔
2020. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett?
márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!