Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez a nő szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez a nő szerintetek átlagos, átlag alatti vagy csúnya?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért kérdezem, mert szerintem átlagos (hétköznapi értelemben vett átlagos, nem szupermodell smink és filter nélkül átlagos :D), nincs semmi szemet bántó hibája, de egyáltalán nem szépek a vonásai. Viszont én saját magamat is átlagosnak/enyhén átlag alattinak mondanám (bár nála valamivel rosszabbul nézek ki), férfiak szerint viszont kifejezetten csúnya vagyok. Kíváncsi lennék, hogy csak az énképem torz, vagy más nőket is hajlamos vagyok szebbnek látni annál, mint amilyennek a férfiak látják őket.


2022. márc. 5. 01:47
A kérdező szavazást indított:
Átlagos
Átlag alatti
Csúnya
49 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsivel atlag feletti.



37F incel

2022. márc. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Itt tirpákiában az utcánkban lakó nőhöz képest gyönyörű, akinek van vagy 4000 követője, meg valami külföldi fószer jár hozzá rendszeresen valami menő verdával.
2022. márc. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Az a magasra szaladó béna szemöldök és az idétlen grimasz rengeteget ront rajta, egyébként szerintem inkább szép lenne, mint átlagos. Szerintem a vonásai kimondottan szépek.
2022. márc. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Átlagos.


Unalmas már, hogy minden picsa a szembefénnyel takarítja el az összes arcvonását. Tudjuk anya, hogy van szarkalábad, táskád, nazolabiális redőd és homlokráncod. Minden embernek vannak ilyenek, sokaknak tini koruk óta... Nem leszel szebb attól, ha korongfejet csinálsz.


Pedig amúgy lehetne tök karakteres arca.

2022. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tök szép!
2022. márc. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Gyönyörű nő!! Átlagos vagy azalatti? Hol éltek ti?
2022. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Máris sokkal jobb és természetesebb, mint az első képen...

2022. márc. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szép nő. 30/F
2022. márc. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem csúnya, de nekem valahogy antinő. Abszolút nem mozgat meg.
2022. márc. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos vagy picit az feletti, ugyanakkor nem is az esetem.
2022. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!