Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki a feleségem? Túlreagáljuk esetleg? Hogy lehetne meggyőzni a meleg barátunkat, hogy ne degradálja a kapcsolatunkat, csak mert babát várunk?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a feleségem terhes, és ez a meleg családbarát nem kifejezetten szereti a női test dolgait, pl. menstruáció, gyermekszülés, van valamiféle alapvető undora és megvetése a vaginális dolgok felé... Persze viccesen adja elő, de látszik az a "phűű" és megvetés, amikor felmerül ilyesmi... Már többször elmondta a feleségem társaságában, hogy csak ne legyek bent a szülésen, meg "persze ez az élet velejárója" de úgy mondja, mintha a menstruáció és a szülés ilyen ördögtől való megtűrni való dolgok lennének..

Mi elfogadtuk őt, talán neki mégis van felénk ellenérzése?


2022. márc. 5. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszi poénos. Nem tátott szájjal kell ülni mellette, hanem szólni neki hogy vegyen vissza, nem kíváncsi senki a fikázására.
2022. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Pöppet hihetetlen és életszerűtlen ez a sztori. Hogy beleszól egy ismerős ilyen dolgokba. Legyen hetero vagy meleg. Abba meg bele se menjünk hogy a melegek pont nem ilyenek ahogy leírtad. Őket nem undorítják a "vaginális dolgok", hanem csupán nem érintik. Mindemellett sokszor teljesen képben vannak és sokkal normálisabban állnak az élet velejáróihoz mint a hozzád hasonlók. Mond az valamit hogy a lányok 'gay best friend'-je?

A kérdésed szimplán egy homofób uszítás.

2022. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha van egy meleg barátunk,az már feltételezi, és adja magát, hogy pont nincs problémánk az elfogadással, teljesen mindegy, hogy hetero vagy meleg, nem kellene egyik oldal felé sem uszítani. " A melegek pont nem ilyenek, ahogy leírtad". Ez nem egy szociológiai tanulmány volt, hanem egy konkrét helyzet leírása.
2022. márc. 5. 19:11
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Arra próbáltam célozgatni a 2-esben hogy ez egy kamukérdés. Nincs neked semmiféle meleg barátod. Nem írnál ilyen butaságokat hogy undora van a "vaginális dolgok" felé.
2022. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Arra próbálsz célozgatni, hogy az általam megfogalmazottakban Neked kijön valamiféle személyes problémád, ellenállásod, valami vonatkozás, ami dühít, vagy feldolgozatlan benned, és projektálsz.


Mindenbe bele lehet magyarázni mindent, engem például mélyen bánt a projektálásod...

2022. márc. 5. 19:20
 6/19 A kérdező kommentje:
És mégegyszer mondom, nem általánosítottam, elhiszem, hogy a melegek többségének nincs ettől undora, és nagyon örülök ennek, szerintem sincs, de ez nem zárja ki, hogy neki van, erre kerestem a megoldást. :)
2022. márc. 5. 19:22
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Jaj, hát igen, a melegek csakis jó emberek lehetnek.

Annyira szánalmas, főleg a homofóbozás.

Nekünk is van idióta meleg ismerősünk, sőt!

2022. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
#5 Nem az én személyes problémám, hanem egy társadalmi probléma. Ahogy a magadfajták projektálják a nyomorukat a melegekre (itt: hogy nem tudsz semmit a női testről, vagy undorodsz természetes folyamatoktól, ezeket a gondolataidat adod egy "meleg barát" szájába).
2022. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Fuu, itt meleg barátunknak jól lement a rostély:D

Jó éjt!:D

2022. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem értem mi az a lement a rostély, ez milyen tájszólás? (Egyébként heteró nő vagyok)
2022. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!