Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddigi életem során csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi életem során csak egy férfi mozgatott meg, mi lehet velem? 28N

Figyelt kérdés
Csókolózni se csókolóztam még sosem, aki tetsztett, azzal az élet szétválasztott ezért nem lett belőle semmi. Nagyon ciki ez társaságban, mert előbb-utóbb mindenki érdeklődik ilyenekről, és érezhetően le is néznek néha miatta, ha szemtőo szembe nem is.
2022. márc. 5. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem baj!

De azért ennyi idősen többre számít mindenki!

Ha vele vagy kapcsolatban, akkor tiszteletre méltó.

2022. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"aki tetsztett, azzal az élet szétválasztott ezért nem lett belőle semmi"

Nálam ugyan ez volt, középsuliban voltam szerelmes az osztálytársamba, de suli után egyetemre ment (majd 100 km-re költözött), dolgoznom kellett, pénzem nem volt, nem tehettem semmit... és pont ez volt a rossz benne, mert nem vesztünk össze, nem volt szakítás, csak "így alakult az élet".


Azóta 11 év eltelt, sok lánnyal ismerkedtem, de soha senki más iránt nem éreztem semmit.

31/F

2022. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És rajta kívül hány férfival kezdtél el ismerkedni?
2022. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Ugyanez a helyzetem!:( 22/L
2022. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Azért van, mert engem nem ismersz
2022. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!