Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A számító kiscsaj hozzáment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A számító kiscsaj hozzáment egy gazdag IT-s sráchoz (mondhatni elvetette magát). Ha több pénzem van, lehet esélyem a csajnál? Van esély, hogy válik, vagy már "győzött, hátradől és pihen".

Figyelt kérdés

Középiskolás koromban szerelmes voltam a csajba, hihetetlen manipulatív volt, eszméletlenül jól taktikázott, ami egyrészt mindig is vonzott... talpraesett volt, meg amolyan kihívás :)


Másrészt a sors fura fintora, hogy a tőle tanult stratégiával fel tudtam építeni egy mára stabil, és dinamikusan fejlődő vállalkozást... amit valamilyen szinten neki köszönhetek :)


Most a csajnak van egy kényelmes minimálbéres munkája, és egy IT-s (amolyan igazi életképtelen unalmas lúzer) férje.

Ha többet keresek, mint a férje, van esélyem a csajnál? Mi a gyakorlat?

-Már benne van a tutiban, kirobbantani sem lehet onnan?

-Vagy csak a pénz számít, tehát hidegvérrel lép egy jobb lehetőség felé?

30 körüliek vagyunk (gyerek egyikünknek sincs).


2022. márc. 5. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas vagy. Hülyegyerek.
2022. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Avril Lavigne énekelt ilyenről a Sk8er Boiban. Ő 17 volt, a hallgatósága meg akkor 10. Ilyen szintű a kérdésed.
2022. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az fel se merülhet, hogy szereti a férjét? 🤦‍♀️

Nem vagy ott velük a paplan alatt, honnan tudod hogyan élnek?

2022. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Az fel se merülhet, hogy szereti a férjét?"

A szerelem szubjektív dolog, nekem a ravasz talpraesett csajok jönnek be, neki meg a gazdag pasik... a paplan alatti dolog itt független, mindenkit túl lehet licitálni.

2022. márc. 5. 20:29
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Honnan tudod, hogy a srác egyetlen erénye a pénze? Én pl bukom a kockákra, meg a kicsit "megszálott" fazonokra, akik hihetetlen mód lelkesednek valamiért és imádnak róla beszélni/jók benne.


Vagy lehet, hogy jó a srác az ágyban, egyszerűen vele van kémia. Én is vonzódtam már olyan sráchoz, aki nagyon nem tetszett, de már a pillantásától nedves lettem.


De lehet annyi szeméttel találkozott, hogy úgy gondolta ideje megállapodni egy rendes sráccal, aki a tenyerén hordozza.


Mondjuk te ismered, lehet, hogy manipulatív a csaj, vannak ilyenek.


Egyébként az, hogy valakinek pénze van, nem nagy érték. Az az érték, ha tud valamit, amivel ezt fel is tudja tartani(tehát menő senior fejlesztő) vagy ilyesmi. Ha bányászta a pénzt és bejött az élet, az nem olyan nagyon jó hosszútávon, mintha havi 1 milliót keresne a tudásával.

2022. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Ha ő minimálbéres akkor nem lehet annyira okos vagy nem végezhet annyira jó munkát. Ha pedig a férje se tehetős akkor nem gazdagok.

Pénzzel el tudod csábítani mert majd minden nőt el lehet drága cuccokkal, 100-ből 93 igen.

2022. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha létezik, hogy ilyen döbbenet gyerekes világképpel 30 éves vagy, az nagyon szomorú dolog.
2022. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valami túl ravasz a csaj ha minimálbéres munkahelye van meg luzer férje. Már bocs de ebből inkább úgy tűnik hogy neked a luzer csajok jönnek be, fogadjunk az osztályodban is sok csaj többre vitte nála, ők ezek szerint jobban taktikáztak mint az aki bejön neked:P
2022. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

"nekem a ravasz talpraesett csajok jönnek be,"


Azok nem minmálbérért dolgoznak és nem életképtelen a párjuk. Valamit te nagyon benéztél a csajjal kapcsolatban.

2022. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Nem lehet valami túl ravasz a csaj ha minimálbéres munkahelye van meg luzer férje"

Már hogyne lehetne? :) A munkahelye szerintem csak unaloműzésre van, mert bejár (talán beszélgetni), de kb. nem csinál semmit.

A férjében pozitív dolog a bankkártyája, meg hogy életképtelen, azaz irányítható (külső elmondás alapján a férj unalmas, csak ilyen munkahelyi dolgokról tud beszélni, hogy "imexben átírtuk az avastot"), és elég nagy lúzer ahhoz, hogy egy mosolyért odaadja a bankkártyáját...


"Valamit te nagyon benéztél a csajjal kapcsolatban."

Az a fura, hogy nem vitte semmire, és beéri egy ilyen lúzerrel.

2022. márc. 6. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!