Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés

A kollegámmal több mint fél ève napi szinten,szinte non stop beszélünk messengeren.Sokban hasonlítunk,sokat nevetünk,szexuálisan vonzodunk egymáshoz,de eddig nem történt semmi és meg is beszèltük korábban, hogy nem is fog,csak beszélgetünk.Mindketten családosok vagyunk..Az utóbbi időben egyre többet húzzuk/nyuzzuk egymást a munkában mint a gyerekek(pl:az ölembe ült (èn vagyok a nő),elálja az utat az ajtóban, hogy hozzá kelljen èrnem,zacskót húz a fejemre poénból stb,tényleg mint a gyerekek)Èrzèsekről nem nagyon beszélünk,ha szinglik lennénk biztos adnék esèlyt kettőnknek.Ha próbáltam vele beszélni róla, hogy ez nem annyira helyes amit teszünk,elzárkózik,terel,szerinte csak beszélgetünk ès ez belefér.Kèrdeztem mit szólna a felesége ha egyszer elolvasná az üzeneteiket(bőven vannak túlfűtöttebb megjegyzések),szerinte nem zavarná ès tud is róla bár azt nem , hogy valójában mennyit is beszél velem.Viszont múltkor bejött a melohelyre az asszony egy rövid időre ès ő úgy sprintelt el mellettem, hogy rám sem mert nèzni(gondolom, hogy meg ne lássa az asszony, hogy néz rám,vagy nem is tudom)

Nem tudom mit gondoljak.Nyilván helyzetükből adódóan max szexet akarna,de akkor miért nem kezdeményez.Ha nem akar semmit miért írogat állandóan,miért viselkedik úgy mint egy szerelmes kisiskolás?Már arra is gondoltam talán ő sem tudja igazán elrendezni magában, hogy mit is szeretne,vagy csak egy egyszerű unalom űző,ego növelő eszköz lennék?



2022. márc. 6. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Tetszesz neki, de az asszonyt nem akarja elhagyni érted és még dugni is akarna egyszer, de inkább csak feldobod jobban a házasságukat azzal hogy flörtöl veled.


Te nem reménykedj, felejtsd el, csak bábunak használ. Jelezte is mikor ott volt az asszony!

2022. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

pl:az ölembe ült (èn vagyok a nő),elálja az utat az ajtóban, hogy hozzá kelljen èrnem,zacskót húz a fejemre poénból stb,tényleg mint a gyerekek


Ti családos emberek vagytok?


A fickó gyáva, csak szórakozik.

A helyedben nem ülnék az ölébe és nem játszanék ilyeneket vele.

2022. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem engedném, hogy az ölembe üljön.
2022. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Már arra is gondoltam talán ő sem tudja igazán elrendezni magában, hogy mit is szeretne,vagy csak egy egyszerű unalom űző,ego növelő eszköz lennék?"

Én ezekre gondolok. Lehet, ha te egyértelmű ajanlatot tennél, hogy menjetek el szexelni egy hotelszobába, akkor ő simán benne lenne. Addig, amíg nem biztos a dolgában pedig 'szórakozik veled'.

2022. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha csak szórakozik,ès nem gondolja komolyan miért írogat állandóan,küld fotókat, hogy èppen mit csinál stb .?Nem egy ajtostul rontok a házba típusú férfi ..Nem reménykedem semmi komolyabban,de egy numeraban azért benne lennék,bár kezdeményezni egyértelműen nem fogok.Nèha úgy èrzem ő is nagyon akarna,aztán meg vissza táncol.Hogy vegyem rá, hogy lépjen mostmár valamerre .Persze nem akarok túl erőszakos lenni,ès semmit sem erőltetni.
2022. márc. 6. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Neki ilyen a stílusa, de abban biztos lehetsz, hogy semmi más nem vezérli. Tehát összejön az a kóbornumera, ha nagyon akarod.

Egyébként neked ő mit jelent? Unaloműző, egonövelő?

Miért jó? Nem kéne otthon rendbe rakni a dolgokat?

2022. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdeményezz egyértelműen, azzal pont rá tudod venni, hogy "lépjen mostmár valamerre".

Leírásod alapján azt tippelem, hogy pont összeillő bolondok lennétek a szexben :)

Az összeillés jó. Az jó. Jót tesz az életminőségnek...

2022. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a fő kérdés, van-e gyerek a két házasságban. Ha nincs, akkor ebből bármi lehet.
2022. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!