Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány fiatal lány miért érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány fiatal lány miért érzi elvesztegetett időnek azt amikor nincsen barátja?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
🤷🏼‍♀️
2022. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Tudja a f*sz, én inkább a korábbi kapcsolataimat érzem annak utólag.
2022. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, én nem érzem annak.

Akkor érezném, ha egy teljesen szar kapcsolatban lennék, mint sok barátnőm.

2022. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ezt hívják kapcsolatfüggőségnek.
2022. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én pont akkor érzem elvesztegetve az időm, mikor valami tökéletlenre pocsékolom
2022. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én annak érzem. Nem nagyon ragadok meg túl szar kapcsolatokban se érzelmileg se sehogy, de az egyetlen nagyon szar kapcsolatomat jobban annak éreztem.
2022. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
mert 2-3 év és 8-10 év között van különbség..amikor elmegy a fiatalság és kopott a szépség csak nehezebb lesz, nem hiába mondják " a külső az megfog a belső az megtart"
2022. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En nem elvesztegetett idonek ereztem, hanem rohadtul szenvedtem, az boven eleg volt. A magany es a szexhiany ( amin a nem tetszo ajanlkozok nem segithettek volna) pusztito. Ennyi.
2022. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7. és 8. jól írják.

Reálisan gondolkodó ember amúgy nem pár hónapon, esetleg 1-2 éven problémázik ilyenkor, hanem hogy hosszabb távra "úgy marad". Én 2 hónappal a 23. születésnapom előtt maradtam egyedül, és idén nyáron leszek 31... Miközben igényeim lettek volna, és máig nem csökkent a libidóm, pedig állítólag idővel szokott. Pusztító, igen.

2022. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!