Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már így, mi a véleményed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már így, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Ideköltözött pár hétig tartott.. egy éve voltunk együtt.. élősködni akart, se nem adott semmibe és ki akart enni a vagyonomból.. elvárta, hogy én vegyek mindent.. majd eljátszottam, hogy elfogyott a pénzem.. totál kiakadt és ordított velem.. majd közölte, hogy elmegy mert nem akar nélkülözni... eltelt pár hónap, majd keresni kezdett.. persze kérdezte hogy rendbejöttem e anyagilag.. amire igen volt a válaszom.. onnan kezdve annyira szerelmes lett.. pár napig olvasgattam ezeket a sz@rságokat.. majd letíltottam..
2022. márc. 7. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon ostobának kell lenned, hogy így járj.
2022. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hozzád költözött akkor miért nem beszéltétek meg a "játékszabályokat"?

Előre meg kellett volna egyezni, hogy külön kasszán vagytok e a kaját illetően is. Ha a te elképzeléseid nem feleltek volna meg neki, már oda sem költözött volna, és egy csomó bosszúságot megspórolhattál volna magadnak.

A kérdésre a válasz: nem jártam így, mert én szeretem előre letisztázni, hogy ki mit fizet, miben van külön kassza, esetleg mi az amit közösen fizetünk. Tudni kell jól kommunikálni egy kapcsolatban, és akkor nem lesznek félreértések, mert mindenki a megbeszéltekhez tartja magát (ha esetleg nem, az már szívás).

2022. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki annyira anyagias, hogy konfliktusba kerül a párjával emiatt, aztán otthagyja, az reménytelen eset, hiszen számára a pénz egyértelműen prioritást élvez a szeretethez képest. Akinek ilyen az értékrendje, azzal nem lehet mit kezdeni. Az ilyen ember sosem változik. Még szerencséd is van, hogy korán kiderült, és nem mondjuk öt év házasság és két gyerek után.
2022. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sose értem, csak én fogok ki olyan lányokat akiknél alap a felezés és ha valamit fizetek feszt adnák oda a pénzt?
2022. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!