Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány olyan ellenkező nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan ellenkező nemű kollégád van,akivel lefeküdtél volna,de csak fantázia maradt?

Figyelt kérdés
Kort is írhattok.

2022. márc. 9. 04:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Egy sem. Akivel akartam le is feküdtem. És most is megteszem, bár vagy 10 éve nem vagyunk kollégák.
2022. márc. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Hát van egy pár, de az asszony nem hagyná:)
2022. márc. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Egy sem, nalunk nincsenek fiatalok.

Lehet hogy vannak, de az masik reszlegben vannak, akivel sosem fogok találkozni

2022. márc. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Egy, de vele nagyon.
2022. márc. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Na igen az asszony miatt én is max csak egyel mernék.
2022. márc. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Isti22 ***** válasza:
52%

Régebben mindegyikkel lefeküdtem volna, mert az azt jelentette volna, hogy elég jó vagyok és kellek másoknak. Persze nyilván volt preferencia, sorrend, az egyik fiatalabba szinte szerelmes voltam, egy idősebbet meg ki nem állhattam.


Mostanra már eléggé össze vagyok törve lelkileg, hogy fel se álljon nagyon, úgyhogy már nem érdekel a szex.


40/F

2022. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 6-os válaszoló! :)


Én aszexuális férfit keresnék. Kifejezetten kerülöm a testiséget.


Akár ismerkedhetünk is privátban, ha gondolod.


Néhány évvel idősebb hölgy

2022. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
A jelenlegin 2. (F39)
2022. márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%

Legalább 10. Foglalt vagyok, hozzá sem érnék máshoz, semmilyen módon nem közeledem és a kapcsolatomat ők is tiszteletben tartják, de ha nem várna otthon is egy jó pasi, biztos, hogy minden este mást vinnék fel közülük. Szép sportos testük van, igényesek, tökösek, jó a humoruk, többségük szingli is... Van kiket ajánlgatni a barinőknek. 🤭


25N

2022. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
8 női kollégám van, 1 férfi, ő pedig pont a férjem. Nem igényel további magyarázatot. :D
2022. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!