Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan beképzelt a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan beképzelt a srác, ha ő maga sem olyan tökéletes?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy olyan sráccal, aki naponta jár gyúrni. Szteroidokat is szed, és annak ellenére hogy edzi magát, eléggé van rajta felesleg is. Nekem mégis megtetszett és én is tetszettem neki nagyon.

Majd miután lefeküdtem vele, elmondta hogy én nem is vagyok vékony, mint ahogy az ruhában látszott rajtam, mert van hasam is, nem tökéletes a fenekem, combom stb. És nekem is rendszeresen edzenem kellene és nem szabadna elhanyagolnom magam.

Hozzá teszem én nem vagyok elhízva, és neki is nagyon bejöttem idáig, tetszettem neki úgy ahogyan voltam. És nekem is tetszett úgy ahogyan van, pedig rajta aztán tényleg van felesleg és azt sem értem, rendszeresen edz, mégsem fogy le. Ha én minden nap kondi terembe járnék, semmi olyan probléma nem lenne rajtam, mint amiket felsorolt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Sértsem vissza én is vagy soha többé ne álljak vele szóba?


2022. márc. 9. 12:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Miután összejöttek vele, azóta nem találkozott velem, csak még beszéltünk néhányszor.
2022. márc. 9. 12:35
 2/28 A kérdező kommentje:
Összejöttem vele, azt akartam leírni
2022. márc. 9. 12:35
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy eddig bemutattad, kész főnyeremény a srác. Kinek ne kellene egy szteroidos túlsúlyos fickó, aki ledagadtoz az első szex után, viszont legalább nem is keres.


Felejtsd el szerintem.

2022. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Fú, tuti lapátra tenném a pasit. Szex után kritizálja a testalkatod? Szánalmas p öcs. Kuka
2022. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

Azért olyan beképzelt, mert nem ez jön be a csajoknak.


Te is dugtál vele, innentől megerősítetted benne azt, hogy ez a viselkedés bejön a nőknek.


Hogy nem állsz vele szóba, az őt már nem fogja érdekelni. Megvoltál neki, strigula, jöhet a következő.

2022. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
*Azért olyan beképzelt, mert ez jön be a csajoknak.
2022. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Amíg ilyen megjegyzéseket nem tett, addig nem tűnt beképzeltnek.

A másik pedig, hogy nyilván nem akarnék már tőle semmit, csak az zavar, hogy nem mondtam meg neki a véleményem.

2022. márc. 9. 12:58
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg, mert ekkora parasztot vidéken se fogsz megint találni.
2022. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én azt remélem, hogy egyszer megadja az élet, hogy én is meg tudom majd sérteni vagy bántani. Meg azt is remélem, visszakapja a sorstól.
2022. márc. 9. 13:07
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

"Amíg ilyen megjegyzéseket nem tett, addig nem tűnt beképzeltnek"


De, annak tűnt akkor is, csak NEM AKARTAD észrevenni a jeleket.


Már írtam ezen az oldalon arról, hogy a csajozós-bunkó pasi többsége nem egy Hannibal Lecter felé intelligens pszichopata.


Egyszerű gyökér csávók, akik a szemükből sem néznek ki jól. Én mindig kiszúrom őket, de érdekes, ez a nőknek nem sikerül.

2022. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!