Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párja, személyesen közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párja, személyesen közeledik, online vusszaírni sem akar, miért?

Figyelt kérdés

Nem otthon van, amikor írok neki, és nem is olyasmi, csak kedveljük egymást nagyon. Ha a párja bele olvasna sem gáz, de direkt akkor írok neki, ha tudom, dolgozik.


Miért nem ír vissza csak néha néha? Amikor személyesen meg látom, ahogy rám néz...keresi a társaságom, kedves kiemelten velem.


2022. márc. 9. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"de direkt akkor írok neki, ha tudom, dolgozik."


"Miért nem ír vissza csak néha néha?"


Mert doooolgoooziiiik

2022. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak te gondolsz bele túl sokat

Manapság ha valaki közvetlen és kedves valakivel akkor már szerelmes is

2022. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ő keres téged? Ir neked?
2022. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez engem is érdekelne mert velem is hasonló helyzet van és éléggé az látszik hogy neki is tetszem.

Bár miután ráírtam egyik nap akkor hosszasan válaszolt.

2022. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van élete a faszinak és nem állandóan a telón lóg akk az a baj, ha nincs élete és állandóan elérhető akk meg az. Eldönthetnétek már mi a szart akartok.
2022. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akkor közeledik feléd, amikor nem látja a párja. Tehát ha a párjával van, nem fog neked üzeneteket írni, mert nem akarja hogy a párja előtt lebukjon. Csak szórakozik veled, mert látja rajtad, hogy te vevő vagy rá.
2022. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy eleve csak te irkálsz neki ő meg kB le se szarna ha te nem írsz neki
2022. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja semmilyen módon sem gyanúba keverni magát. Ha a barátnője meg is nézné az üzeneteit, és teljesen sablonos, de rendszeres beszélgetéseket látna, akkor az is kérdéseket vetne fel. Így viszont amikor csak személyesen közeledik, akkor semmilyen nyoma nincs, amit bárki utólagosan félreérthetne vagy kérdőre vonhatna. Szerintem egyértelmű, ha meg akarnám csalni a párom, én sem lennék vevő az írásos kommunikációra, semmilyen szinten sem, csak max úgy, mintha egy távoli ismerős, kolléga írna rám néha valamilyen egyszerű üggyel kapcsolatban.
2022. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérdezte valaki ő leszar - e? Hát pont ez az, hogy nem. Személyesen nagyon is érdeklődő. Vussza- vissza ír, de itt túl kimért.
2022. márc. 9. 15:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Ha dolgozik, (ugy veszem ki hogy nem egy helyen dolgoztok) akkor hogy tud személyesen közeledni? Fontos, hogy volt-e köztetek már valami? Mióta tart a beszélgetés?
2022. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!