Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy szereti a párom ha féltékenykedek és mindig olyan dolgokat hoz fel ami nekem rosszul esik. Miért csinálhatja?
2022. márc. 9. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből érzi a törődést
2022. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NTBS ***** válasza:
Ez növeli az egóját.
2022. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Feszegeti a határaidat. És igen, növeli az egóját - még ezt is megteheti veled.
2022. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ezt mégis hogy kellene megemlítenem neki? Vagy mivel vezessem rá hogy ez nekem nem tetszik?
2022. márc. 9. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg úgy, hogy ezt a stílust, provokálást nem tűröd. Még egyszer felhoz ilyet, repül.

Nyilván újra meg fogja próbálni, hogy megnézze, valóban így van-e. Akkor már rajtad áll, lépsz-e.

2022. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szürke kő technika


Igen? Tényleg? Aha.mit is mondtál? Bocs, nem figyeltem. Megismételnéd?


Vagy látványosan add neki oda a teloját, ha pl elmész otthonrol, mintha abszolut nem érdekelne kinek irkál addig.


A legnagyobb "ütés", hogy közömbös maradsz.

2022. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
*Ha beszélsz vele es látja hogy idegesit ezzel = eléri a célját
2022. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt múltkor egy nagy kiakadásom, de mostanában próbálok közömbös maradni, csak nyilvánvalóan nehéz főleg egy olyan emberrel szemben akit szeretek. Köszönöm mindenkinek ❤️
2022. márc. 9. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőle amúgy nem kérdezted még, mi célból provokál?
2022. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!