Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Mindig is fontosnak tarottam a kisugárzást, de azt nem gondoltam soha, hogy ENNYIT nyom a latban.


Kb egy hónapja kezdtem el az új egyetemi képzésemet ugyanott ahova eddig is jártam (most mester) ahol egy csomó új emberrel ismerkedtem meg. Az egyik órára jár egy srác, akin mintha láttam volna jeleit, hogy tetszem neki. Semmi komoly, de úgy tűnt zavarban van, 1x talán mintha zavarba hoztam volna, néha azt láttam mintha nézne, de nem igazán foglalkoztam vele, nem igazán érdekelt ilyen értelemben.


Az utóbb időben realizáltam, hogy mivel én elég laza, nyitott vagyok, közvetlen, párkapcsolati téren inkább szimpatizálok a hozzám haosnló emberekkel. Szóval inkább azok jönnek be, azok szimpatikusak akik szintén nyitottak, közvetlenek és a kisugarzásuk is ilyen. Na ez a srác pont nem ilyennek tűnt, hanem sokszor befeszültnek, félénknek.


Hétfőn volt közös óránk és meglepődtem, mert mintha kicserélték volna. Sokkal közvetlenebb volt mint azelőtt, magabiztosabbnak tűnt mint eddig, sokkal jobban el lehetett vele beszélgetni mint korábban.

Nem tudom mitől volt most ilyen, de nagyon meglepett és azóta elkezdett foglalkoztatni.


Nem mondom, hogy most hirtelen beleszerettem vagy ilyesmi, mert nyilván nem, de egyszerűen azon kaptam magam, hogy lehet mégiscsak érdekel kicsit(?). Én magam sem tudom.


Nem tudom mitől volt ennyire más, mint a korábbi hetekben, de az egész kisugárzása sokkal vonzóbb lett a számomra.


Szóval eddig is fontosnak tarottam, de nem gondoltam, hogy ennyire fontos, pedig esetemben de.


Mással is volt már hasonló, hogy egy ember valamiért megváltozott (nem külsőleg) és felkeltette az érdeklődésed?



2022. márc. 9. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Én még soha senkin nem éreztem semmiféle kisugárzást. Teljesen érthetetlen, amikor ilyenről beszélnek nekem.
2022. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de ez inkább a szexuális kisugárzása volt, mint alapvetően ilyen pozitív emberi attitűd kisugárzása.
2022. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!