Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a hasonló helyzeteket?

Figyelt kérdés

Párom néha bezárkózik, elzárkózik előlem. Tudom, hogy szeret, nem kételkedem benne, de nem mindig akarja megosztani velem, ami benne zajlik, mert egyedül is meg tudja oldani. Ez idáig rendben is van. De én érzem a feszültséget, tudom, hogy komoly harc dúl benne, és nem tudom nem elutasításnak venni, amikor letagadja. Szeretnék a társa lenni mindenben, de amikor így eltaszít magától, az kikészít. Tudom, hogy nincs szüksége segítségre, legjobb ha békén hagyom, míg megoldja, mert erre van szüksége, mégis gyomorszorító érzés, hogy nem számít rám, eltaszít magától, akkor amikor én legszívesebben csak a nyakába zúdítanám azt a mérhetetlen mennyiségű szerelmet és megbecsülést, amit iránta érzek.

Hogyan legyek kevésbé önző, hogyan hagyjam magában megoldani? Rémes érzés, hogy tudom nem magammal kéne foglalkoznom ilyenkor, mégis nagyon fáj, hogy nem húz magához.


2022. márc. 10. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha eddig nem beszéltétek át, akkor érdemes lenne elmondani neki, hogy érzed a benne lévő feszültséget, és szeretnél ilyenkor segíteni. Ez a segítség viszont nem a mérhetetlen szerelmed lenne, hanem ha átbeszélnétek a problémát!

Milyen problémák ezek, nem lehet, hogy csak nem akar túlbeszélni egy hétköznapi helyzetet?

2022. márc. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Szembesítsd az igazsággal. Mond meg neki, hogy márpedig te szerelmetes vagy és ezt a szerelmet rá fogod zúdítani. Jaj lesz neki ha ellen áll.
2022. márc. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd békén. B+, ne haragudj, de ilyenkor igenis az kell, hogy elvonuljon. Valóban önző vagy, mert a kérdésed lényege az "én én én". Ez az Ő dolga, az ő érzései, harca és gyötrelme. Azért, mert valaki párja vagy, még nem lesztek sziámi ikrek, vagy valami elválaszthatatlan massza. Megértem, hogy te mindenben és mindenhol ott akarsz lenni, de ha fojtogatod, nagy valószínűséggel elhagy (jogosan).

Szép csöndesen vonulj el, foglald le magad a SAJÁT dolgaiddal, és majd ha akar, akkor beszélj vele. Jesszus, azért gáz ezt felnőtt embernek magyarázni...

2022. márc. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 épp ez a lényeg, tudom, hogy ezt kell tennem. Ezt is teszem. Békénhagyom és megvárom míg magától el akarja mondani. Ha el akarja mondani. A kérdés az, hogy ne érezzem szarul magam miatta, hogy kizár. Hogy ne vegyem magamra?
2022. márc. 10. 06:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem èrtem hogyan lehet ezt egyáltalán magadra venni. Fogadd el hogy minden ember máshogy kezeli a problémát. Ha kell, olvass róla cikkeket, tanulmányokat. Tanulj egy kis emberismeretet. Ez nagyon hasznos az élet más területein is.
2022. márc. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Olvasd el a férfi energia című könyvet.

Legjobban úgy tudod támogatni, ha hagyod.

A férfiak nem akarnak lelkizni, mikor kitör belőlünk a beszélhetnék akkor már nagy gond van.

2022. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ilyen vagyok mint a barátod.

Nálam ez egyrészről otthonról hozott, mert úgy neveltek h a te dolgod a te feladatod és úgy csináld h jó legyen. Sose kérdezték h mit érzek stb, de hiába mondtam bármit is nem figyeltek rám és később se emlékeztek h mit mondtam.


Másik részről a barátnőm irányából fakad. Ő ha megkér vlmire megoldom v legalabb észben tartom és amikor időm van negoldom. Én nem akadékoskodok h miért nem tudom megoldani.

Tőle hiába kérek vlmit vagy akadékoskodik vagy egyszerűen elfelejti. Úgy érzem a saját dolgát se tudja jól intézni minek traktáljam az én jondommal is.. 34f

2022. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!