Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vélekednek, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekednek, ha párotok arról beszélne , hogy más nők , milyen ruhában meg szoknyában vannak?

Figyelt kérdés

Azért nézi meg a csajokat , mert azok a ruhák jól állnának rajtam. Nem vagyok féltékeny természetű , de nem esik jól , hogy erről beszél holott már mondtam , hogy nem érdekel.

Fél éve vagyunk távkapcsolatban.



2022. márc. 10. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Sose fogom megérteni minek jönnek ide hozzád hasonló nők is hisztizni a szar választásaik miatt..most jó h te is köztük vagy? Oldd meg
2022. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok nagyon féltékenykedő, nem kapok szívbajt ha azt mondja hogy valakin jól áll egy ruha. Na de ez: "azok a ruhák jól állnának rajtam" ez halál ciki és ezen kiakadnék. Ne akarjon engem megváltoztatni azért, mert valaki másra állt fel éppen...

Megmondanám hogy szóljon nyugodtan, ha más jobban tetszik, nem kell erőltetni a dolgot.

2022. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Erről az jutott eszembe, mikor egy első randin közölte velem a fickó, hogy ha összejövünk, akkor ő fogja megmondani, hogy mit vehetek fel és mit nem, mert az összes addigi barátnőjénél is így csinálta. Felálltam és eljöttem 😀
2022. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem erőlteti, de közben meg azt sugallja olyan lenne.
2022. márc. 10. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:

És távkapcsolat.

Valami nem az igazi, ugye te is úgy gondolod?

2022. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Piriviíró, rossz kommentre írtál, a #3-as válaszoló írta azt a választ amivel kapcsolatban nekem írtál. Inkább őt keresd ezzel, mert nekem fogalmam sincs. :D
2022. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El is küldeném a fas*nba… még hangot is ad mire gerjed… nekem ez nem férne bele… mellesleg ha ilyen ge*€i stílusszakértő a te megalázásodra, meg figyelmességedre, akkor legalább ha hangot adva tökös” legyen tettben is!! Vegyen akkor neked olyan ruhákat ami olyan létfontosságúan gerjesztő, elvileg veled van, téged kellene szépnek látnia, akkor hajrá.
2022. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!