Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg csak barátság, vagy ez annál több?

Figyelt kérdés

Szóval, a sztori lényege, hogy van egy fiúbarátom, akivel úgy jobban 2 hónapja lógunk együtt. Én 21/L vagyok, ő 26/F. Előtte is ismertük egymást, de mostanában barátkoztunk jobban össze.

Mindig mondja, hogy mennyire jó barátjának tart, viszont azt is hozzáteszi, hogy ne értsem félre.

De amikor találkozunk mindig ölelget, vagy ha együtt bulizunk és más fiúk ismerkedni akarnak velem, akkor beidegeli magát és elküldi onnan őket, persze csak normálisan.

Viszont nem nyomul rám, és kihangsúlyozta párszor, hogy ne értsem félre.

Akkor miért féltékeny, ha mások ismerkedni akarnak velem, és miért néz olyan csillogó szemekkel?

Ha meg bejövök neki, miért mondja hogy ne értsem félre?

Mindketten szinglik vagyunk egyébként.

Az oké, hogy nekem tetszett más előtte, amiről tud, de végül nem jöttem össze azzal a fiúval. Lehet attól tart, hogy még mindig ő tetszik? Pedig nem…

Ti erről mit gondoltok? Én ezt a helyzetet már nem értem.



2022. márc. 11. 03:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Calman Mixthrough - Fly is good until death
2022. márc. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első gondolatom amikor elolvastam az az, hogy mégis milyen barát az ilyen ? Nagyon önző dolog ez tőle amit csinál. De egy tanácsom van csak, beszélj vele. Konkrétan mondd el neki a helyzetet és várj tőle választ.
2022. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok már gyerekek, csak konkrétan kérdezd meg tőle, hogy többet is szeretne, mint barátság? Mert ha nem, akkor ne üldözze már el mellőled a lehetséges jelölteket, ha pedig igen, akkor te szívesen megnéznéd, hogy mi lesz ebből. Csak döntsön, mert neked ez így kényelmetlen helyzet.
2022. márc. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez egy bolond, de te is hogy hagyod hogy hagyod, vagy csak kihasználod ha épp forró a talaj valakivel...
2022. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj😅 azért azt letisztáznám, hogy én rá tényleg csak barátilag tekintek. Viszont az ő viselkedése miatt kételkedek, mert ezek a “jelek” elég félreérthetőek.

Megkérdezni nem merem sajnos, túl félős vagyok az ilyesmihez😅😳

Meg érdekes, hogy hirtelen elkezdte lenézni azt a fiút is, aki nekem anno bejött…

Persze az ilyeneket azzal a címszóval teszi, hogy az “ilyenek nem hozzám valóak, ő csak jót akar nekem” stb. Tényleg nem értem, de előbb-utóbb úgyis kiderül remélhetőleg, hogy mit érez/mi a szándéka.:)

2022. márc. 12. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!