Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon en gondolom tul vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon en gondolom tul vagy ez mar tenyleg tobb a reszerol?

Figyelt kérdés
Roviden leirnam a lenyeget... Egy ideje talalkozgatok egy sraccal akivel baratok vagyunk nemi extraval... mar tobbszor feltette a kerdest,hogy nekem eszembe jutott-e mar h mi lenne ha osszejonnenk... de errol en mar akkor letettem mikor o az elejen ellensegesen allt ehhez a dologhoz...legutobb elegge megbantott nem is beszeltunk kb 2 honapig..majd mint mindig ujra felkeresett...elmondta h hianyzom neki h mellettem sosem kellett megjatszania magat es h soha tobbet nem bant meg... lenyeg a lenyeg h ujra talalkozgatunk... de olyanokat tesz h mar engem is meglep... mielott jon megkerdezi kell e valami a boltbol ha azt mondom nem akkor is kapok valami kis aprosagot.. ami talan meg fontos lehet h mi mindig egyutt alszunk es osszebujva filmet nezunk..masnap pedig felole egesz nap nala maradhatnek... sot ha kernem meg reggelit is csinalna nekem... en gondolom rosszul vagy a szexkapcsolat tenyleg csak arrol szol h ket ember talalkozik ha idejuk engedi s utana mindenki megy az utjara? Nekem ez mar kicsit tobbnek tunik..de kerlek vilagositsatok fel ha tevedek. Koszonom

#kapcsolat #vágy #Szerelem. Szex #baratsag vagy tobb
2018. jan. 29. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ő járni akar veled, erre törekszik a tetteivel.
2018. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondoloj bele semmit, csak kiéhezett egy kis szexre azért jelentkezett.

Én is örültem neki ha a partnerem ott aludt, kávét ágyba vittem neki, reggelit készítettem. Ez csak egy emberi gesztus, nem vagyunk állatok hogy amint elélveztem fefordulok róla és kidobom az ajtón.

2018. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De miért kell túlgondolni? Miért nem beszéled meg vele? Ott van melletted egy ember, és te nem őt kérdezed meg, hanem egy rakás ismeretlent az interneten, aki semmit sem tud egyikőtökről sem. Komolyan nem értem, miért olyan nehéz beszélni egymással.
2018. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha vele beszelek errol mindig melle beszel... nem akarom en eroltetni sem tul gondolni de eddig sosem csinalt ilyeneket.. ezert gondoltam h vadidegen kivulallokat kerdezek meg h ti mit lattok ebbol :)
2018. jan. 29. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak vágyik a "barátnő élményre". Összebújás szex stb, de semmi komolyabb és leköteleződés.
2018. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Legutobb azt mondta o arra gondolt h elmehetnenk egyutt alberletbe.. vagy koltozzek hozza.. na most? Ne gondoljam tul? :D
2018. jan. 29. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idosek vagytok? Mi volt az elejen, ami ellenseges volt?
2018. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo.. o 28 en 26 vagyok... az elejen ugy alakult h kapcsolatblehetett volna de sok meloja volt es keves ideje igy tehat ezt az otletet o teljesen elvetette... mert h nem tudna 100%ot nyujtani egy kapcsolathoz a keves ideje miatt es nem akarta h en szenvedjek attol h keveset latna.. legalabbis ezzel magyarazta.. o inkabb lemondott rola eloszor.. de mostmar egyre tobbet kerdezi h gondolok e ra h egyutt legyunk meg h meg kellett volna probalni de mint mindent ezt is elbaszta... igazabol nem tudom hova tenni :)
2018. jan. 29. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Értem. Ugye van az a mondás, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen. Ha annyira fontos nekem valaki, akkor nem küldöm el, mert munka jó esetben mindig van. 28 évesen ez elég hülye kifogás. Jogosan érezném ilyen esetben azt, hogy azért kellek mégis, mert nem lett közben jobb.
2018. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Összeköltözne veled,mert azt gondolja,hogy főznél,mosnál takarítanál,s néha néha egy kis hancur is jöhetne mindenféle kötöttségek nélkül.


Nekem legalább is elsőre ez jutott az eszembe.


Lehet nem ártana tisztáznotok egymással ki mit akar :)

2018. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!