Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 hónaposak lettünk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 hónaposak lettünk a párommal. Ti szotátok a hónap fordulót ünnepelni. Szoktatok programot szervezni ha igen milyet?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, évfordulózni szoktunk.
2022. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
11 hónapos vagy és már tudsz írni? Lenyűgöző 😀
2022. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
valami aprósággal meglepheted, de alapvetően a 11 hónap semmitmondó idő. Az 1 év viszont fontos
2022. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak évfordulót.

Mi pl panzióban találkoztunk elsőnek. Oda szeretnénk menni az évfordulókon , hozzácsapva egy kis wellness, étterem, mozi stb

2022. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak évfordulót ünneplünk, akkor mindig utazunk, de amúgy sokszor megyünk programozni csak úgy.
2022. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez a felnőtt kategória.
2022. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Évfordulót szoktuk csak ünnepelni.
2022. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Az első félévben ünnepeltük minden hónapfordulót egy egy bombonnal, virággal.

Az első évet egy kellemes vacsorával zártuk. 6 nap múlva a másodikat szerintem egy mozizással fogjuk megünnepelni.

Nem csinálunk belőle olyan nagy ügyet egyébként, színházba, moziba, étterembe is el szoktunk látogatni egy évben többször is, de ilyenkor ráfogjuk erre az alkalomra is. :D

2022. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Mi a félévesen majdnem szakítottunk, kiderult hogy online ismerkedik akkora balhé volt mimt egy ház és nagyon szemét is volt velem.


A képében is vágtam hogy most vagyunk fél évesek és ezt kapom???!!🤬


Hát baromi nehezen de kibékültünk.

És hozzá tettem hogy nagyon kíváncsi vagyok arra hogy az 1 évesre mit fogok kapni, nagyon megnézem!


Azalatt lekezelt lenézett nyeregben érezte magát es azt kaptam hogy azt kéri legyen már inkább szexkapcsolat köztünk..

Úgy kivágtam mint macskát sz.rni, a szakitási fájdalom miatt meg felvettem régi spanjaimmal a kapcsolatot akikkel nem tartottam x éve kapcsolatot, luxusautók pénz minden van. És helyből rámstartolt az egyik srác mint egy "cápa", hogy én az övé leszek és kész!

Pont ezt látta meg az akkor már exem ahogy visznek(az orra elől) kocsival, szószerint leesett az álla.

Azóta földön kúszva kapar sír.


Szóval "megünnepeltük" az 1 éves évfordulót is egy hatalmas mimdenek felett álló fergeteges szakítással.

2022. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jövő héten leszünk 9 hónaposak, eddig minden hónapfordulót aprósággal ünnepeltünk, mindketten készítettünk valami különleges menüt, vagy koccintottunk a hónapfordulónkra, vagy ilyesmi.

Az 1 éveset jobban megünnepeljük, 1 év után pedig szerintem a hónapfordulókat hasonlóan csak valami apró, jelképes dologgal ünnepeljük.

2022. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!