Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtál már a párodban? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtál már a párodban? Úgy igazán, fontos dolog miatt. Mi volt az? Hogyan rendeztétek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

A kapcsolat elején csúnyán gúnyolva kibeszélt engem a hátam mögött a haverjainak, akikhez aztán elvitt személyesen bemutatni es arrol ment a társalgás joformán hog célpontként rajtam élcelődtek.


Sajnos nem az vagyok aki humorosan tudja az ilyen helyzeteket kezelni es magabiztosan mindenkit lenyűgőzni hogy el vannak tévedve velem kapcsolatban, és így indulva megnyerni embereket es beilleszkedni. Nekem ez magas szint.


Maradt az hogy borzaszto rosszul esett!! Fájt. Otthagytam a társaságot es szakítottam.


Na akkor bánta meg a párom mélységesen, nem győzőtt jönni utánam beszélni velem bocsánatokért esdekelni, milliot beszéltunk elmondtam hogy en is ki tudnék bárkit figurázni mégsem teszem ez aljas volt, es teljesen kikészült a barátom. Már sírt.


Persze aztan kibékultunk. Es olyan szinten bánja hogy nemhogy velem de soha az életében ha massal járna, mas nővel sem tenné meg ezt mégegyszer!


Na így indult joformán a kapcsolatunk.



Amig más normális emberek összejonnek szerelem járás, addig mi szakítással kezdtük a kapcsolatot..

2022. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Tenyleg vannak olyanok amugy akiket helybol lenéznek kiközösítenek, mégis képesek megnyerni és lenyűgözni ezeket az embereket, beilleszkedni es a kesobbiekben a társaságok magja is lenni.



Nekem ez nem megy abszolut.:(


1.voltam

2022. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az apja teljesen bolond és egy durva konfliktus során a párom nem állt ki mellettem.

Most sem esik jól, ha visszagondolok az esetre, de túljutottunk ezen. Az öreget azóta amúgy már kezelik is a dührohamai miatt, mi meg megszakítottuk vele a kapcsolatot.

2022. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, hazudott és ezzel erősen megcsalás gyanús kategóriába helyezte magát a szándékairól a szememben, számomra ez abszolút nem elfogadott..


Majdnem szétmentünk, de végül mégsem. Mondtam neki, hogy ha még egyszer megismétlődik ilyen és így viselkedik, nem érdekel mi vezérli, de részemről instant vége a kapcsolatnak. - Mivel már teljesen tudatában van annak, hogy ez számomra nem elfogadott a kapcsolatban..

2022. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos. Félrelépett, hazudozott, aztán lebukott.
2022. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!