Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet netes társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet netes társkeresőkön ennyi match-em ha a gyakoris csajok szerint csúnya / átlagos vagyok?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam badoot, tindert, pár nap alatt 50 match felett jártam, többnyire szép, sportos, divatosan öltöző lányokkal. Ahhoz kepest amikor gyk-n kértem véleményt a külsőmről, mindegyik csaj lehordott, max. átlagosnak értékeltek. Pedig ugyanazokat a képeket használtam.
2022. márc. 11. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ébredj fel az álmodból. Másrészről a legtöbb esetben botok jelölgetnek, hogy maradj a platformon és jobb esetben fizess nekik.
2022. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd a végeredmény számít.
2022. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A matchekből hány tartalmas beszélgetésed és hány randid lesz? Mert valójában ez számít.
2022. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdés a véleménykülönbségre vonatkozik. Az appot már letöröltem, nem akarok neten ismerkedni, csak érdekelt hogy tényleg ennyire ronda vagyok-e ahogy a gyakoris csajok állítják.
2022. márc. 11. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán láttunk rólad képet?
2022. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, most nem látunk rólad képed. Amúgy én gyakorin még nem láttam kifejezetten ronda pasit, maximum a külsejére totál igénytelent, pl. Balázska. De ő is tudna egy értelmes kinézetet varázsolni magának. Ami a külsőt illeti, az átlagos nem egy negatív szó: az átlagos a többséget jelenti, és mivel a többségnek van párja, így egész biztos lesz pár nő/férfi, akinek be fog jönni.


Másrészt, a matchek semmit nem jelentenek. Csomóak csak az instájukat akarják reklámozni, unatkoznak, szórakoznak, kamuprofilok, stb. Az jelent valamit, hogy hány emberrel tudsz valamiféle kapcsolatba keveredni, legalább egy randiig.

2022. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tényleg előfordulnak kamu profilok, amik az érdeklődés fenntartása érdekében ténykednek csak

De az is igaz, hogy itt nagyon magasra teszik a lécet. Minden téren.

2022. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Több pasitól is hallottam, hogy ész nélkül jobbra húzták mind a 100 csajt, amíg engedte a rendszer nekik aznapra. Azt nem tudom, hogy a nők hogyan működnek.

Miért érdekel téged más véleménye? Legyél tisztában a határaiddal, legyél igényes, és tetssz magadnak, mert akkor a kisugárzásod is olyan lesz, hogy meg tudod győzni a nőket. Az meg teljesen mindegy, hogy 10 nőnek tetszel vagy 100-nak, a végén úgyis eggyel jössz össze, és a lényeg, hogy neki tetszél.

2022. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kapunk 30 centet minden elküldött üzenet után.
2022. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!