Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki a barátnője mellett bomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a barátnője mellett bomba testű nők képeit lájkolgatja, osztja meg és viccelődik velük, az hajlamos megcsalni a barátnőjét?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
igen
2022. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Léna9 válasza:
100%

Leginkább a teste vonza a férfit, nem bíztos hogy megis csalná, de neki nem a barátnője testalkata tetszik, hanem azé akit lájkol, kedvel.

De ez más szempontól is megkell figyelni, hogy random egy idegen lányt lájkol, vagy volt egymáshoz közük is, mert ha régebben volt, akkor akár megis tudná vele csalni.

2022. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit tenne, ha egy ilyen bomba csaj ra akarna maszni a munkahelyen, valami hatso szandekkal, velelmezett elony remenyeben? Elkuldene? Ketlem.
2022. márc. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben.
2022. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h megcsalná-e, de a szememben ez nettó primitív dolog. Én kiábrándultam az ilyenből.. Pedig nagyon különlegesnek éreztem, a valóságban meg.. No comment. :D
2022. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!