Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három műszakos munkarend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három műszakos munkarend mellett párkapcsolat, család?

Figyelt kérdés
Mennyire megoldható? Párom ilyen munkát vállalt, és sokan ijesztgetnek, de én úgy számoltam, hogy ha 8-4-ig van, akkor ugyanúgy lesz, mint én, ha éjszakás, akkor alszik, amíg én dolgozom, és miénk az egész délután, így csak az lehet húzósabb, amikor mondjuk délutános, mert azon a héten talán kevesebbet lesz velünk. Viszont a másik két esetben szerintem nem jelenthet gondot.
2022. jan. 29. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan élnek úgy, hogy mindkét fél 3 műszakban dolgozik. Ha szeretitek egymást, ettől nem fog megroppanni a kapcsolatotok.


Ennél sokkal rosszabb, ha egyik fél vendéglátózik, állandóan déltől vagy kora délutántól éjfélig vagy még későbbig dolgozik, a másik fél meg normál beosztásban reggeltől délutánig.

2022. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom gyári munkás, operátor. Így jár az, aki nem tanult.
2022. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2


A vendéglátóipar is egy trágya. Csak a főnököknek éri meg, akik dolgoztatják az alkalmazottakat 12-15 órában.

2022. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

LEGJOBB!!!


Így nem untok egymásra.

2022. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem annyira a találkozás miatt félnék amúgy hosszútávon, hanem sokkal inkább azért, mert a három műszakos munkarend baromira egészségtelen és idegőrlő, hogy nincs egy rendszer az ember életében, amihez hozzászokhat a szervezet. Ez meg nyilván a hangulatra is kihathat, ami a kapcsolatra is.

Mindenesetre előre semmiképpen se aggódj, mert semmi értelme. Ismerek olyat, akinek ebbe belerokkant a kapcsolata (folyamatos volt a feszültség, a fáradtság miatt feszültebb volt a műszakozó fél, nem tudták egymást megérteni, a srác sokkal erősebben kezdett dohányozni, stb.), olyat is, akinek nem, és teljesen jól tudtak ehhez az életmódhoz alkalmazkodni. Elsősorban rajtatok áll, mit kezdetek vele, és hogy ha rossz hatással van a párodra és a kapcsolatotokra egyaránt, akkor hajlandó-e/tud-e váltani.

2022. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ilyenben dolgozik vagy 10 éve és jól megvannak apával.
2022. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Én nem jönnék össze ilyen pasival!
2022. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A harom muszak rendszerint nem 8-16 ig van

Hanem 6-14 14-22 22-6

2022. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, jobb egy ügyeleti rendben dolgozó orvos, aki hétvégézik, éjszakázik, ügyel 2 helyen?
2022. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#3 mondj 1 munkakört ahol nem a főnöknek éri meg a legjobban, ahol az alkalmazott kevesebbet dolgozik és többet visz haza mint a főnöke.
2022. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!