Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól hogy leszbikus még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy leszbikus még tetszhettem neki? Vagy csak én hiszem azt?

Figyelt kérdés

Röviden magamról 190 cm 110 kg jól szituált embernek tartom magam (nem vagyok nagyképű) millió dologban utálom magam, nem is nagyon vagyok jó ismerkedős....na de nagyobb baráti társaságban ott volt ez a lány, és igazából ő kezdett el velem beszélgetni, meg hívtam piára is stb minden úgy alakult olyan jeleket is küldött hogy lehetne köztünk több is.



Ezért én rá kérdeztem hogy van e valakije, amire ő teljesen be pirosodott és éreztem hogy hazudik, de azt mondta hogy van neki de csak alkalmi. Okés erre azt tudtam mondani hogy az jó, nem cseszegettem vele, és beszélgettünk tovább.


Mivel nem nagyon hittem el neki, 5 haveromat is megkérdeztem mivan vele, és ők mondták el hogy amúgy egy lánnyal el együtt.


Majd a party közepén mindenkitől elköszönt, tőlem külön is és ennyi volt. Ha úgy alakul még próbálokoznátok nála? Mert közben van egy másik lány aki már randira hívott de nem merek elmenni, mert szerintem túl nagyok az igényei :d


2022. márc. 13. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rájött, hogy bejön neked, azért pirosodott ...
2022. márc. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy lánnyal él, lehet hogy biszex. Vagy még nem tudja hogy az és rá kell jönnie (gyakori).
2022. márc. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 L.. István ***** válasza:
0%
Az nem jelent semmit, hogy egy lánnyal él együtt. Egyszer pár napig nálam csövezett egy haverom, boxerben járt ki cigizni a teraszra, rögtön az egész falu tudni vélte, hogy búza vagyok.
2022. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem kérdezel rá nála? Csak úgy fogod megtudni.
2022. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!