Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik kapcsolatban vannak! Szoktatok más nővel flörtölni vagy szexuális poènokat mondani neki?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Csak itt,a való életben nem .

Már emiatt is lelkiismeret furdalásom van.

2022. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Kapcsolatban voltam, flörtöltem, és gyakoroltam a PUA-t!


Mentségemre szóljon, hogy másodszorra jöttünk akkor össze, mert előtte megcsalt, és elhagyott engem egy másik srácért.

2022. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, 40 plusz-os, bocs, hogy nem a megszólítottakként mondom. Nyilván szoktak, de nem mindenki. Aki igen, az is 2 kategóriába sorolható, van akin egyértelműen látszik, hogy tét nélkül csinálja viccesen, viszont olyanok is, akik egyértelműen csak arra várnak, hogy legyen fogadókészség.
2022. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Megkapok mindent a páromtól, amire szükségem van, sőt többet is.
2022. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha párom írna ide azt írná nem. Arra hivatkozva hogy pl.ő szakmai kapcsolatokon tul meg haverok nője stb ken tul szóba sem áll nőkkel, nincsenek talonjai sem es stb.

Plusz maxon hű monogám es senki nem engedne be közénk.



Mindez mellett én meg látom azt hogy amikor női társaságban vagyunk(vagy haverja +nőjével) megváltozik es neki áll mindkettő (a csaj es a párom is)felvenni vmi olyan stílust hogy kivulről is simán levágós, hogy valojában egymást d.gják mentálisan.


Es nekik ez kedves beszélgetés csak.

2022. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*senkit nem engedne
2022. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként válaszolok én is, velem szoktak így viccelődni/flörtölgetni házas-foglalt pasik. Jellemzően viszont tét nélkül, nem nyomulós szándékkal, egyszerűen vagyunk olyan bizalmi viszonyban, hogy ez beleférjen a könnyed, kötetlen beszélgetés kategóriába.
2022. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem, soha. Amígy együtt voltam életem szerelmével, mégcsak a flörtölésre idegennel, sem volt igényem. Sőt már attól is lelkiismeretfurdalásom volt ha velem flörtölt valaki, tehát nem én kezdeményezek.


Most valami jött ment senkiházi csavargóval hempereg...messzire mentem a nagy hűséges szerelmemmel 😅


Tudom nem szabad hagyni, hogy egy szar ember miatt te magad is szar berré válj...de most mégis úgyérzem hiba volt kihagyni a lehetőséget és ezután nem tenném

2022. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9 en is pont ezen gondolkoztam el egy majdnem szakitáskor a mostani barátommal, hogy vajon megérte hűnek lenni (azaz kapcsolatokat sem fenntartani a masik nemmel)olyanhoz, aki elhagy?


Erre mai napig keresem a választ. Hogy mentálisan ki kell nekem zárnom a masik nemet valójában egy kapcsolatban, amiben semmi garancia nincs, tulajdonképpen semmire?


Azaz legyek én apáca egy férfi mellett is aki mégcsak meg se kér, azaz el.sem kötelezi magát mellettem. Akkor nekem el kell köteleznem.magam mellette...?

6.voltam

2022. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!