Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerkedésben / kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerkedésben / kapcsolatban mikor jön el az a pillanat amikor már annyira biztonságban érzed magad, hogy bármilyen hülyeség is jut az eszedbe ki mered mondani, mert nem félsz attól hogy a párod emiatt kiábrándul belőled?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 hónap után...

N27

2020. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Őőő... én valamit nagyon rosszul csinálhattam, mert az első pillanattól mindent kimondok.

Sohasem játszmáztam. Vagy ilyennek kellek valakinek, vagy sehogy.

2020. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap után

De mostani barátomnál annyi se volt teljesen

2020. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 én is őszinte vagyok de tuti egy kapcsolat elején viccből se fingok egy csaj orra alá se. De igaz lehet ez pl. valami vállalhatatlan politikai nézetre vagy pl. arra hogy utálod a kutyákat/kisgyerekeket vagy mit tudom én, mindenkinél van ilyen bomba és ha túlságosan kényelmesnek érzel egy kapcsolatot akkor előbb le fogd dobni már csak poénból is, hogy lásd mennyire akad ki a másik.
2020. máj. 26. 23:01
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Az az adott személytől függ. Volt olyan exem, akihez hozzá nem lehetett szólni, mert összeszarta magát és nyivákolt, hogy neki ez sok és szakít. Addig nyígott, amíg ki nem bsztam, elegem volt már a labilis pitsájából.


A mostani páromnak meg tudtam nyílni teljesen. Vele elbírunk egymással.

2020. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első perctől kezdve
2020. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első perctől kezdve őszinték vagyunk egymással, a baromságokban és a komoly dolgokban is.
2020. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb egy honap nekem is, de alapvetoen nem a kiabrandulastol felek, szimplan mindenkivel ilyen vagyok, hogy az elso nehany alkalommal nem tudok ugy viszonyulni egy idegenhez, akit addig nem ismertem, mintha evek ota haverok lennenk. Igy eleinte kicsit “uncsi” vagyok, aztan ahogy haladunk, tobbszor talalkozunk, kijon az erdekesebb, szorakoztatobb, meghokkentobb stb oldalam is :D
2020. máj. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ket vak ismerosom van

Az egyik ek egy atlagos szinten vak parja van mar evek ora.

A masiknak lato parja van es igencsak jol nez ki a pasi

Szoval a vakszag nem ok arra h csunya parja legyen valakinek vagy eppen szep. Az egy allapot.

2020. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Bocsi, én nem olvastam sehol a kérdésben fingásról csak kényes beszédtémáról. Az alap, hogy sok év után se durrantok szándékosan a férjem orra alá.

Az mennyivel jobb, hogy pl második randin feljön szóba a politika. Kiderül, hogy két teljesen ellentétes radikális állásponton vagyonunk, de inkább elhalgatom a véleményem, nehogy a másik megsértődjön és majd fél év múlva vitatkozzunk össze rajta?

Vagy pl kiderül, hogy a páromnak van egy kutyája, de én gyűlölöm az állatokat és inkább csendben maradok, majd pár hónap múlva jön a gyk kérdés, hogy mit tegyek, ha nem tudom elviselni a párom kutyáját.

Szóval nem kell erőszakosnak lenni és mindenáron lenyomni a másik torkán a saját véleményem, de azért nem árt nyílt lapokkal játszani, mert később csúnya konfliktus forrás lehet egy-egy ilyen elhallgatott kis semmiség.

2020. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!