Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha valaki képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki képet tárol ex barátokról/barátnőkről telojában miközben van párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Egyik kedves ismerős panaszkodott, hogy barátjának vannak képei ex barátnőkről amiket nem hajlandó törölni. Engem is nagyon zavarna, ti mit gondoltok erről?
2022. márc. 16. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Én nő vagyok, de nekem is vannak képek az exről ezer évvel ezelőttről, szimplán azért, mert meló lenne mazsolázgatni a képeket, és annyit sem számít, hogy ezt a munkát beletegyem. Felőlem aztán simán lehet, hogy a páromnak is vannak ilyen képei, hidegen hagy.
2022. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
A párom gépén van pár kép az exével. Igazából egyszer se nyitotta meg, ezt jól tudom, de mint emlék nem törölné. Nekem ezzel semmi gondom nincs, nem nézegeti, csak ottvan, mint ahogy a családi házban a fotóalbumok amikbe a család legalább 15 éve nem nézett bele, de attóm még van értéke.
2022. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem normális.
2022. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2022. márc. 16. 11:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem törlök képeket. Emlékek. Az agyunkat nem kéne kiradírozni?
2022. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is vannak mappák a gépemen az exekről és a páromnak is, nem látok ebben semmi kivetnivalót. Inkább azt sajnálom, hogy amikor a legelső kapcsolatom véget ért, akkor első felindulásból mindent töröltem, pedig az a sok év is az életem része volt.


Sosem várnám el a páromtól, hogy törölje a múltját.

2022. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Sose fogom megérteni ezt a szakitáskor töröljünk, dobjunk ki mindent. Emlékek, az életünk részei, hozzá tettek ahhoz akik most vagyunk. Senki nem azért tartja meg a képekek hogy arra masztizzon- vagy ha mégis az nem normális-, vagy mert még szerelmes. Ráadasul normalis esetben szép emlékke fakul a kapcsolat, ami egyáltalan nem azt jelenti hogy még szerelmesek vagyunk. Nem azert tartjuk meg a képeket, ajandékokat, mert még visszavágyunk. Ha valakik mégis ujra összejönnek, az meg nem a ki nem törölt képek miatt van.

Nekem is vannak képeim az exeim többségéről, pl kirándulósak. Azokat miért törölném ki? Es ugyanigy nem zavar a páromé sem.

Az egyetlen ami zavarna, ha valamelyik közösségi oldalon is lenne fönt, főleg olyan ahol kettesben vannak.

2022. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs de exemnek is volt az összes csajáról kép meg videó is. Sose nézegette én kértem hogy mutassa meg őket de nem kértem hogy törölje. Emlék és kész.
2022. márc. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Helyzet- és képfüggő. Alapvetően én se vagyok az ész nélküli utólagos cenzúra híve. Nyilván mondjuk közösségi oldalon nem közös profilkép maradna, vagy a falon se az ő képe lógna, de az albumból nem szedegetném ki a képeket. De nekem is van olyan ismerősöm, aki a volt párjaitól kapott intim fotókat mappákba rendezve tárolja 10+ év után is, úgy, hogy a felesége képei is ugyanott vannak. Azt én nem tudnám tolerálni.
2022. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ok., törli. Aztán majd töröl téged is, és végül úgy hal meg, hogy nem volt élete. Amikor kép készül rólad a pároddal, valahol valamit csinálsz. Vagyis éppen élsz. Amikor törlöd, vele együtt eltűnik a nyaralás, ejtőernyőzés, mosómedve etetés, mit tudom én, minden.
2022. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!