Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem és korábban barátnőm sem volt de vele úgyérzem mükőfdhet egy kapcsolat. Tehát tetszik nekem mind külsőleg mind belsoleg egy nő. Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak. Viszont ő nálam 12 évvel idősebb én meg 29 lassan 30 éves vagyok. Szerintetek ilyen korkulonbseg mellett mukodhetne egy kapcsolat?
2022. márc. 19. 06:37
 1/10 A kérdező kommentje:
A kerdes túlajdonkepen az hogy mit csináljak. Mert ugyerzem jelenleg hogy nekem ő az "igazi" úgymond de nem tudom hogy szamit e a korkulonbseg. Mondjuk engem nem erdekel hogy ki hany eves.
2022. márc. 19. 06:39
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést. Kicsit gyorsabban írtam és telefonról.
2022. márc. 19. 06:39
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
56%

Szerintem: feküdj vissza aludni.


Ha àlmodban leereszkedtek a tojàsok a végleges helyükre, akkor meg kezdeményezz a nővel kommunikàciót.


Félek tőle, h elmebeteg vagy, ezért megkérdem: ugye eddig is beszéltetek és a személyisége tetszik ennyire?

2022. márc. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jézus atya úrísten. 3-as: Találkoztunk is már egymással nem is egyszer. De ilyen válasz utan amit a 3-as írt nem is csodálom hogy ilyen sz..r hekyzetben van a magyar mentalitás. Miért is kell egy full vadidegen embert le elmebetegezni és megkérdezni hogy miért kelltem fel ilyenkor.
2022. márc. 19. 06:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írjuk, hogy nem működik, akkor inkább elszalasztod?
2022. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a korkülönbséggel lesz baj. Az egyáltalán nem mérvadó.

Nekem 20 évesen 32 éves barátnőm volt.


De ha nagyjából egy szinten vagytok, akkor neki olyan 25 évnyi plusz tapasztalata van hozzád képest.

Lehet teljesen máshogy tekint rátok, mint te. Vagy ha nem, akkor egy teljesen más dimenzióból.

Pl míg te azt mondod, kehet ő az igazi, addig ő ugyanezt érzi, de nála ez így hangazan "szimpatikus, megpróbálnám vele"

Szóval az egész, ahogyan majd kezelnéd a kapcsolatot, sokkal tapasztalatlanabb, mint ahigy ő.


A lényeg: Ez egyáltalán nem baj, ha egészségesek vagytok nagyjából, mert akkor bármilyen különbségeket dinamikusan át kehet hidalni.


Szóval, hogy mit csinálj.

Mond meg neki, hogy potenciális szerelmi társként tekintesz rá, és szeretnéd ha ilyen irányba haladnátok tovább.


Persze a saját megfogalmazásoddal.


Sok sikert, remélem minden összejön!! :)))

2022. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hívd el randira.
2022. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es: Már randiztam vele.
2022. márc. 19. 10:56
 9/10 anonim ***** válasza:
30 évesen hogyhogy nem volt még kapcsolatod?
2022. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es: 19 eves koromtol 28 eves koromig ultem otthon mert otthoni munkam volt es nem nagyon ismerkedtem. Egyetemre sem jartam. Ezert nem volt baratnom.
2022. márc. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!