Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Bocsi,tufom,ez már vagy az ezredik ilyen kérdés.. :S

14 éves lány vagyok,és tetszik egy fiú a suliból.

nem nagyon ismerem,de nagyon szimpatikus.Szeretnék vele összebarátkozni,és mivel be is jön,talán később járni is vele.

De nem akarom rázni magam,meg feltűnősködni...

amúgy a pasi 15 éves.

bejelöltem egy közösségi portálon,de msn-re nem akarom felvenni,nehogy nyomulósnak találjon...Majd talán később.

Igazából lenne merszem megszólítani a suliban,de nem tudom,mit is mondhatnék neki.

Ilyen helyzetben mit csináljak? :D

Bocsi,tudom ez nagyon hülye kérdés.


2010. szept. 13. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam,hogy lesz egy nagy buli az egyik szórakozóhelyen,és oda elhívom hogy jöjjön el velem meg a társaságommal. :D

De hogyan? azt se tudom hogy ki ő..csak annyira megfogott ..

2010. szept. 13. 19:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Szünetekben mindig olyan helyen legyél, ahol megakad rajtad a szeme. Ne nyomulj! Nekünk nőknek nem ez a feladatunk.:D Ha rád néz akkor mosolyogj vissza, és tekints félre. Ha végképp nem akar lépni, akkor esetleg épp sietsz órára és véletlen a válladdal "nekimész", de óvatosan! Fordulj hátra mosolyogva és nézd meg mit reagál. Ha erre sem lép, akkor kezdeményezz vele beszélgetést. " Bocsi megtudnád mondani hol találhatom xy tanárnőt? " Válaszol, még ha nem is tudja.:D Megköszönöd mosolyogva és mész órára. Miután megvolt az első kis beszélgetés, akkor már odamehetsz hozzá, hogy segítene-e neked xy tantárgyba. Tuti venni fogja az adást.:) De csak akkor ha nem lép! Remélem segítettem!



E.

2010. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb próbálj hozzá közeledni! Nézd meg,hogy kölcsönös-e a szimpátia.....nehogy beégj..... előtte mosolyogj rá.... de semmikép se a bnőiddel kacagjatok rajta, mert azt fogja hinni (főleg,ha félénk) hogy cikizitek vagy játszátok az agyatokat előtte.....

ha vissza mosolyog vagy megbámul vagy bármi olyan ami biztató lehet.. akkor hajrá beszélj vele!!!

Hát ugyanebben a cipőben járok mint te...úgyhogy csak azt tudom írni amit én is megtennék...


[link]


ezt másold be és itt szakértőtől kérdezhetsz... én itt kérdeztem.. csak előtte regisztrálj!!!

Hajrá :D

2010. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! :)
2010. szept. 13. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!