Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik.Msn-en jókat szoktunk beszélgetni és a legutóbb olyan dologról beszéltünk amiből szerintem rájótt hogy tetszik nekem.Közel lakik hozzám ezért néha vele szoktam hazamenni és általában rendesen tudunk is egymással beszélni de múltkor alig találtuk egymáshoz a szavakat.Lehet ez azért volt mert a múltkor olyan dologról beszéltünk amit élőben biztos nem merek elmondani neki és ugy éreztem hogy nem merünk egymáshoz szólni talán mert nem mertünk olyan dolgokról beszélni amiről msn-en beszéltünk.Szerintetek hogy oldjam a feszültséget köztünk.Lehet nála esélyem?
2011. jan. 8. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

miről beszéltetek?

mert ebből "olyan dolog" nem tudunk meg sokat.

írd le mit írtál neki.

2011. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pl.Azt hogy ő benne van egy olyan különleges kisugárzás amivel felkelti a fiúk érdeklődését.Tagadta de sztem tuti örült neki :)
2011. jan. 8. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!