Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki a suliban, tökre belezúgtam pedig nem is beszéltem még vele soha. Ha néztük egymást többször is és nem csak ugy h ő rámpillantott lehet h teteszem neki?

Figyelt kérdés
annyira tetszik.. és néha ránéztem és ö szinte bámult vagy nemtudom.. hogyan lehetne ezt kideriteni?
2010. szept. 13. 19:58
1 2
 1/12 kevin42 ***** válasza:
Úgy derítheted ki hogy odamész hozz beszélgetni...
2010. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ugyan ebben a szituban vagyok én is. nem tudom hogy lehetne kideríteni és lehet h csak plátói szerelem marad az egész, de megőrülök érte...

L/16

2010. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
én is :D
2010. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozok én is.:D
2010. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
remélem mind ugyanazt az embert bámuljátok, akkor lenen csak igazán családias :D
2010. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ehh, talán emelkedj fel a székedből és menj oda hozzá. Nem ovis vagy már hogy csak nézegesd.
2010. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hanyadikos vagy? mert más ha mondjuk egy 5.-es vagy egy 10.-es kérdezi ezt :P

amúgy menj beszélj vele, kezdj valami témába, vagy ha többen vannak csoportosan lányok, akkor mégjobb, mert az összeset meg tudod nevettetni és biztos lesz a siker, látja hogy milyen jófej vagy :D

2010. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon tetszik egy srác.Odamentem hozzá,és elkezdtünk beszélgetni. Aztán msn címet cseréltünk,szombaton pedig elmentünk moziba!

Szerintem nyugodtan odamehetsz hozzá!A fiúk szeretik a határozott lányokat! MAx ha azt mondja nem,akkor azt mondod közönyösen,hogy oké,pedig te csak barátkozni akartál.:d

:)

2010. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én ugyanezt érzem, csak fordítva. Nekem is tetszik egy srác, csomószor egymásrapillantunk és totál bele vagyok zúgva,csak nekem nincs bátorságom...

De szerintem beszélj vele, vagy ha te sem vagy bátor, kakard elő az msn-en címét valahonnan és ott írj neki. :)

2010. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de nemtudom hogy mit mondhatnék neki. facebookon már rártam és folyton azon parázok hogy hülyéneknéz.
2010. szept. 14. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!