Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasznalas vagy tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznalas vagy tobbet szeretne? Ilyen szituacioban mi a helyes? Mit tegyen a no anelkül, hogy magat hozna kellemetlen helyzetbe egy esetleges rakerdezessel?

Figyelt kérdés

Felnott ferfi, aki tapasztaltabb, jelenleg egyedul van, de part keres. Ha megtetszik neki egy lany, akkor messengeren beszelget vele, illetve ismerkedni probal, hatha megtalalja az igazit. Ezt mondta a nonek is.

A novel viszont flortol, bokolgat, kezdemenyez (neha mast is probal). Gondolkodasmod, stilus hasonlo. A no a hulyeskedesekben benne van, de a konkret kozeledest (hozzasimulast, ejszaka egyutt tolteset) visszautasitja a fentiek miatt.


2017. júl. 24. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol van ebben kihasználás?
2017. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja ebben mi a kihasználás??!
2017. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De kacifántosan írod le! Ha le akarsz vele feküdni, akkor tedd azt, ha nem, akkor ne!
2017. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kozeledeset nem ertem. Ha kapcsolatot akarna, akkor miert beszel arrol hogy szeretne part talalni? Ha csak szexet akarna tolem, es tudja, hogy arra nem vagyok vevo, akkor miert kozeledik ennyire?

Ha folytatodik, nyilvan megkerdezem tole, de nem akarom magamat kellemetlen helyzetbe hozni a rakerdezessel.

2017. júl. 24. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár nem részletezed, elég egyértelmű, mit akar. Ha nem vagy rá vevő, állítsd le!
2017. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'"Ha kapcsolatot akarna, akkor miert beszel arrol hogy szeretne part talalni?"


Most lehet engem sütött meg a nap, de én már nem értem ezt az egészet. ???'


Szerintem nem téged sütött meg a nap :)

2017. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miert kellett torolni a valaszomat, nem csak en nem ertem es semmi sertot nem irtam. De latom, azota sem jutott a dolog elorebb. Ertelem.
2017. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!