Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm összejött a sráccal akire kiskorom óta a legjobb barátomként tekintek. Egy darabig a csaj duzzogott is miatta, hogy mi ennek ellenére barátok maradtunk a sráccal, de mondtam neki, hogy nem akarok választani közöttük. Mostanra már valamennyire helyreállt a kapcsolatunk. A hétvégén viszont egy véletlen miatt szembesülten vele, hogy a srác olyan dolgokat oszt meg vele ami még a barátnője előtt is tabu, nekem viszont elég kellemetlen.

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet ?



2017. jún. 20. 19:44
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%
Szólnék neki, hogy nagyon rossz a sorrend: a barátnőnek kéne még a tabukat is megbeszélni, és a haverokat tartani távolabb.
2017. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem sikerült értelmeznem a kérdésed.

Segíts nekem, hol tévedtem el.


Adott egy lány és egy fiú, az egyik legjobb barátnőd, a másik egy gyerekkori barátod. Összejöttek. Ez eddig 3 ember, ők és te. Ennek tükrében értelmezzük az alábbi mondatot: "a srác olyan dolgokat oszt meg vele -kivel?- ami még a barátnője előtt is tabu, nekem viszont elég kellemetlen."

Tehát ki az a vele???? Ha nem te és nem is a barátnője, mert előtte is tabu???

Nem volt szó eddig 4. emberről. KI AZ A "VELE"???

2017. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőjével oszt meg tabu dolgokat a srácrol ami neki kellemetlen, de ténykeg segíts mert ez így nem értelmezhető
2017. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A hétvégén viszont egy véletlen miatt SZEMBESÜLTEM vele, hogy a srác olyan dolgokat oszt meg VELEM ami még a barátnője előtt is tabu, nekem viszont elég kellemetlen."


lemaradt az "m"

eléggé tini kategória amúgy...

eleve mi az hogy duzzog, mert te beszélsz a spanoddal?

óvoda szint.

2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, lemaradt az "m". Bocsánat !
2017. jún. 20. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Bonyolult, elsö sor után akartam írni,hogy végül is benne volt a pakliban mert te barátaid, hasonló az ízlésük te! De a végére kicsit fordult a kocka. Előző barátnőit is kibeszélte neked?

Mégsem értem olyan dolgokat oszt meg veled? De akkor miért véletlen folytán szembesültél? Mégse értem!

2017. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a te feladatod egy kicsit hátrébb lépni a fiú életéből.
2017. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem, hogy a te gondod lenne az, hogy náluk még nem alakult olyan mély bizalom. A barátod számára egy jó barát vagy, akivel olyan dolgokat is megoszthat, amit másokkal (esetleg az aktuális párjával) nem. Ha kibeszéli a barátnődet, akkor akár kellemetlen is lehet, de nem utaltál erre, így én nem látok problémát.

29/n

2017. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!