Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nárcisztikus jóképű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus jóképű férfiak miért annyira sikeresek a nőknél?

Figyelt kérdés
Van ennek természettudományi vonatkozása? Vagy mely tudományág tud erre magyarázatot adni?
2022. márc. 21. 11:18
1 2 3
 1/21 MDaniel98 ***** válasza:
82%
Mert magabiztosak, és a magabiztosság szexi.
2022. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1


De ilyenkor az nem számít, hogy belül rohadnak?

2022. márc. 21. 11:27
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

2: Nem derül ki az elején, hogy rohadnak belülről.

Általában senkiről sem derülnek rögtön a belső tulajdonságai, főleg a rosszak.

2022. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 MDaniel98 ***** válasza:
17%
A nők egy része inkább a megjelenésre és a külső tulajdonságokra megy, a belső tulajdonságok hiánya lehet, hogy csak később tűnik fel neki eleve.
2022. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4


E tekintetben történt változás az utóbbi időben? Vagy ez mindenkori trend volt?

2022. márc. 21. 11:37
 6/21 A kérdező kommentje:
A 4-es miért lett lepontozva ennyire?
2022. márc. 21. 11:38
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
6: Mert nem a nők egy része ilyen, hanem az emberek egy része. A férfiak között is ugyanúgy vannak olyanok, akiket csak a külső érdekel.
2022. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
6# Mert az önérzetes nők ezt annak tudják be, hogy ők csak a külsőt veszik észre, nincsen érzékszervük a belső (rossz) tulajdonságok feltárásához. Persze vicces az egész úgy ahogy van. Hiába a piros gomb, az élet igazolja a komment igazságát.
2022. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Én ilyen férfi vagyok, kellek is a nőknek. Csak jellemzően a kis méretem miatt kukáznak utána. Kezdem elfogadni. Csak azt nem tudom, hogy elutasitsam-e a kozeledesuket, vagy inkabb engedjek nekik. Azert eroteljesen rombolja az onbizalmat, ha nem tudja az ember kellokeppen megbszni a nőt es ez miatt kukazzak…
2022. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Szóval minden nárcisztikus ember jó külsejű? :D Hát persze.


Amúgy engem bántott már nárcisztikus ember, amikor 18-19 éves voltam, és amikor segítségért jöttem volna erre az oldalra, én is megkaptam néhány ilyen belülről rohadó, agyatlan, szintémn személyiségzavaros gyökértől, hogy még meg is érdemlem, mert kellett nekem a külsőt nézni, bezzeg a barátzónámban lévő normális srácokat nem veszem észre. Közben eszméletlenül nem nézett ki jól.


Egyébként pont, hogy a sz.ar külsejűek között is ugyanannyi a nárcisztikus, csak nem ugyanúgy mutatkozik meg. Egy jó külsejű nárcisztikus karizmatikus, elragadó tud lenni, aztán kiderül, hogy az egész máz egy nagyon komoly sérülékenységet takar, és amint veszélybe kerül a grandiózus énképe, akkor tör ki belőle a rohadás.

Egy rossz külsejű nárcisztikusnak sokszor nem ilyen karizmatikus, grandiózus megnyilvánulása van, hanem folyamatosan a sérülékeny énképe van előtérben, szóval inkább amolyan felsőbbrendűség tudat, hogy ő jobb másoknál, és a világ mocskos szemét, amiért ezt nem értékeli. Szóval igen, az olyan pasik, akik vergődve felszínesqrvázzák a nőt, amiért nem őket választotta, vagy olyan elméleteik vannak, hogy ők azért nem kellenek a nőknek, mert túl jók, a nőknek pedig inkább kellene börtöntöltelék, visszaeső bűnöző, mint egy olyan jólelkű Csoda, mint ők, pont ugyanúgy nárcisztikusak, totál személyiségzavarosak.

2022. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!