Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamar felkapja a vizet de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar felkapja a vizet de hamar lenyugszik. Hosszútávon vállalható egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Más is lobbanékony.
2022. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ilyenkor lekezelően beszél velem. Séf, hatalmas pofa kell oda, gondolom nem kell magyarázni miért ilyen.
2022. márc. 21. 11:45
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha már így megkérdezed, szerintem nem ő neked az igazi.
2022. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs önbizalmad, akkor persze, hogy nem mered dobni.
2022. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, ez inkább csak a 4 fal között jellemző rá, avagy képes lenne nyilvánosan is jelenetet rendezni?


Az sem mindegy, hogy bizonyos konfliktushelyzetek kezelése során mennyire engedi elszabadukni az indulatait?


Csak egy példa, exem egyáltalán nem tudta kontrollálni magát, sem ismerősök, sem idegenek között. Velem is gyakran ordibált, megalázott, de ez az alja úgy gondolom.


Ha csak szimplán lobbanékony, azzal túl nagy probléma nincs, idővel lehet, hogy megnyugszik.

2022. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Vállalható, csak meg kell tanulnod, hogy ilyenkor hogyan kell őt kezelni. Beszélgessetek róla, hogy ő ilyenkor mit igényel (el akar vonulni, vagy ki akarja magából beszélni, hogy miért fusztrált épp, stb.)
2022. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 harebell ***** válasza:
96%
Nálam attól függene, mit jelent a "felkapja a vizet". Ha lobbanékony, az egy dolog, de a kiabálás, bunkózás, vagdalkozás nekem nem férne bele, akárhogy kér bocsánatot utána.
2022. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nyilvánosság előtt normális. Nem pont kiabál, inkább bunkózik.
2022. márc. 21. 12:00
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem. Hisztizzen otthon magának, én nem vagyok rá kíváncsi. Van, akinek igen. Én ismerek egyet, társfüggő, 0 önbecsüléssel. Na, ő 20 éve húzza egy ilyen mellett.
2022. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyentől úgy megijedek, hogy elsírom magam. Az még jobban felbszná, és megütne. Nekem meg senki nem hinne, hisz mások előtt képes viselkedni.
2022. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!