Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre vágyik a párom? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre vágyik a párom? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szexnél szerintem az egyik legfontosabb a kommunikáció. Nálunk ez szerintem egész jól működik (pl: megkérdezzük a másiktól szeretné-e, hogy szeretne, jól esik-e stb…) Amikor azonban az új dolgok és a szexuális fantáziák kiderítése nem bizonyul egyszerű feladatnak. Én mindig mondom a barátomnak, hogy ha eszébe jut valami/ szeretne kipróbálni valamit, tudassa velem, én nyitott vagyok rá.

Egyszer javasolta a 69-es pózt. (Ehhez annyi háttérinfó tartozik, hogy jelen felállásban csak én adtam neki orált, ő nekem még nem.) Én azt válaszoltam akkor hogy még nem szeretném, mert voltak gátlásaim, és még vannak is. (Hogy a szagok/ízek meg úgy az egész élmény mennyire jönne be neki vagy sem) Azóta viszont több olyan utalást is kaptam tőle, amiből arra következtetek ő ezt szeretné, de nem mondja ki konkrétan.


Persze a nyilvánvaló válasz az, hogy kérdezzek rá, vagy hogy szimplán közöljem vele, hogy most már én is nyitott lennék egy kipróbálásra. A kérdésem viszont az lenne, hogy ti (főként férfiak) hogyan viszonyultok a szexfantáziákhoz? Megtartjátok inkább magatoknak, vagy felhozzátok a párotoknak?



2022. márc. 21. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elmondom a páromnak.

De esetetekben szerintem csak arról van szó hogy a párod fél attól hogy megint visszautasítod, ezért nem mondja ki csak utalgat.

Ha készen állsz akkor mondd el neki egyenesen hogy mizu

2022. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi beszélni szoktunk róla. A 69-et nem ajánlom elsőre, inkább a szimpla orált, mert 2 felé figyelni nem biztos hogy tudsz, úgyhogy lehet nem lenne jó élmény.
2022. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

"A szexnél szerintem az egyik legfontosabb a kommunikáció"


Nem, a szexben a legfontosabb a kémia megléte.

2022. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondd neki, hogy most már mehet a 69. Ennyi.

Vagy kérdezd meg tőle hogy ki szeretne-e nyalni.

2022. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

"A kérdésem viszont az lenne, hogy ti (főként férfiak) hogyan viszonyultok a szexfantáziákhoz? Megtartjátok inkább magatoknak, vagy felhozzátok a párotoknak?"

Amelyekről úgy gondolom, hogy van esélye együtt megélni, azokat felhozom. A többi marad fantázia szintjén.

Amúgy bocsi, de ha egy sima nyaláshoz is túl gátlásos vagy, akkor ne csodálkozz, ha nem szívesen hozakodik elő új dolgokkal.

2022. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!