Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom kalandozni vágyik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom kalandozni vágyik, és beszéltünk is erről régebben, csináljak segget a számból?

Figyelt kérdés

Régebben, mikor összejöttünk, mondta, hogy ő még nem élte ki magát és egyszer majd ha úgy alakul, megengedném e neki, hogy megdugjon egy-egy csajt. Már akkor vágyott rá, most is vágyik rá. Akkor azt mondtam neki, hogy exem mellett ugyanezt éreztem, szóval megértem és persze, elengedném. Csak azzal nem számoltam akkor, hogy ennyire szerelmes leszek belé.


Jött egy ri**nc az életébe, aki tálcán kínálja magát. Neki is van párja (elmondása szerint nem szereti és már meg akarta csalni) és tud rólam is, találkoztam is már vele futólag.


Párommal sokat beszélgettünk róla, és végül nagy nehezen elenegedtem, hogy megdugja. Nagyon nagyon szenvedtem miatta, mondtam neki is, hogy nekem ez most nagyon fáj, de nem akartam segget csinálni a számból.


Abban maradtunk, hogy egyszer elmehet, aztán meglátjuk, hogy bírom összekaparni magam, fog e változni valami kettőnk között.


Hála az égnek semmi sem változott, megbizonyosodtam róla, hogy a csaj tényleg csak dugásra kellett neki (nem beszélgetnek napi szinten, nem keresi a csajt). Viszont most a csaj folytatást akar. Olyan feltételt szabtam ennek, ami szerintem elfogadható, mégpedig egy édeshármas. Ha ott vagyok, látom mi történik, nem esz a fene, mintha csak őt egyedül elengedném. Párom benne lenne, a csaj kevésbé. Kért még egy alkalmat csak kettesben, aztán mehetek én is, ezt mondta, de nekem gyanús, hogy utána behúzná a kéziféket.


Ne haragudjatok, hosszú lett,de így kerek egész.


Ti mit tettetek/tennétek a helyemben? Elengedtétek volna, elengednétek még, ha egyszer anno "megígérted" neki, hogy így lesz?


26L



2019. máj. 10. 09:31
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%
Hát már meg be haragudj, de milyen kapcsolat ez? Szerinted szeret téged ez a férfi, miközben máshoz jár szexelni? Már amikor ezt megkérdezte, hogy majd megdughat e mást, akkor kellett volna kib*szni, mint macskát sz*rni. Tűrd csak tovább nyugodtan, hogy másokkal kefélget, sőt ajánld fel neki hármasba, legalább te is megcsalod őt. Úristen..
2019. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem felgyújtanám magam a helyedben.

Mi az hogy megengeded neki, hogy másokat is megd*gjon, csak hogy ne csinálj se**et a szádból? És hogy majd meglátod, hogy kaparod össze magad? Meg hogy még egyszer had légyszi, aztán jöhetsz Te is...


Nem engedtem volna el elsőre sem, de most hogy újra akarja, útjára engedném. Már úgyis megérezte a dolog ízét, megy majd magától is, ha engedem neki, ha nem, maximum nem mondja el. Mondjuk én egy pillanatra sem tudok azonosulni a nyitott kapcsolat politikájával, úgyhogy ez nem meglepő.

31n

2019. máj. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
En kibaxtam volna.
2019. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát Te nem vagy 100as🤦‍♀️

Akkor már beszéljetek meg egy nyitott kapcsolatot. Aztán Te is dughatsz néha massal.

De Te a leírtakból erre alkalmatlan vagy. És még fel is ajánlod neki. Meg a 3as...

2019. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor azért mindig elcsodálkozom, hogy ilyen alpári bunkó, egysejtű pasiknak van barátnőjük, akik még azt is megengedik nekik, hogy mással du*gjon, én meg itt vagyok egyedül. Kész vicc ez a világ:D


Neked Kérdező, meg semmi önbecsülésed sincsen. Javaslom, keress fel egy pszichológust, aki segít rendbe tenni a fejedben a dolgokat.

2019. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt sem lennék ilyen pasival, tehát szakítottam volna.

Egyébként meg veszélyesen naiv vagy. Ő kihasználja, hogy szerelmes vagy és mindent eltűrsz neki.

Ez a ki akarom élni magam duma egy igazi ostobaság. Te ezt hogy képzelted el? Elengeded egyszer mással d.ni utána meg bejelenti, hogy, köszi, most már kiéltem magam végleg? Tulajdonképp ő csak engedélyt kért tőled, hogy innentől kezdve amíg tart a kapcsolat mindig tarthasson valakit párhuzamosan. Aztán amikor szerelmes lesz majd otthagy egy másik nőért,ennyire egyszerű.

2019. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szemét pasi, naív csaj. Szép páros (y)
2019. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Atya Úr Isten...
2019. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Nagyon kemények vagytok, de jót tesz! :)

Minden kommentre lenne válaszom, de inkább nem magyarázkodok, hisz a kapcsolatomat pocskondiázzátok, ahelyett, hogy kicsit beleélnétek magatokat és megpróbálnátok elképzelni a helyzetet. Persze, mindenki más, valaki elvből elutasítja (mint eddig minden kommentelő) ezt az egész szitut.

"Nyitott kapcsolatban" vagyunk úgyahogy (ez alatt azt értem, hogy van beleszólásunk a másik dolgaiban, nincs akkora szabad kéz), megbeszéltük a "szabályokat", ha úgy lenne, én is mehetnék utamra. De bennem most még nincs meg az érzés, mint exem mellett.

Tudom, milyen az, amikor szeretnél valami újat(ténylegesen csak testileg), de közben tudod, hogy jó helyed van a másik mellett, és nem lehet. Ebből lesznek az igazi megcsalások. Ezt akartam megelőzni ezzel az egésszel.

Szexuálisan nyitottak vagyunk, a hármassal nem lenne semmi gondom.

Úgy gondolom átverni meg nem fog, mert nagyon lelkiismeretes, nem tudná magában tartani, ha a hátam mögött csinálná. Persze elkaphatja az embert a gépszíj, ilyenre is van példa, de ha egyszer elmondhatja, miért ne mondaná el. 3 éve vagyunk együtt, nem jön minden sarkon ilyen lehetőség szembe az emberrel.

Ami még kiderült, hogy jóval felülszárnyalom ezt a csajt, nem is baj, ha tapasztal ezt-azt, legalább megtanul értékelni. Ez is benne van a pakliban.

2019. máj. 10. 10:31
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az istenbe lehet ilyet megengedni?
2019. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!