Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a véletlenekben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a véletlenekben? Létezik egyáltalán a véletlen?

Figyelt kérdés
Pl: Tegnap azt kivántam hogy az a lány aki nekem nagyon nagyon teccik és (mellesleg sohasem jár azal a járatal) /az legyen rajta ma a buszon (ÉS MA TÉNYLEG OTT VOLT ÉS A SZIVEM 1000 EL VERT.)
2010. szept. 13. 20:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én nem hiszek a véletlenekben. Sőt, én azt vallom, hogy véletlenek nincsenek. Véleményem szerint mindennek megvan az oka, minden összefüggésben van mindennel. Lásd pillangóeffektus. :) Szerintem a veled történt dolog sem volt véletlen. Én is ismertem meg már rengeteg embert úgy, hogy tényleg "véletlen" lehetett volna a találkozás, de mint utólag kiderült, nem csak egyszerű, véletlenszerű találkozások voltak.
2010. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Cirmos kandúr ***** válasza:
ez a vonzás törvénye, hasonló a hasonlót vonzza, persze ezt a gondolatokra kell érteni, ha valaki erősen koncentrál valamire akkor az befog következni, néha egyszerű mint a te esetedben is, de van hogy évekig kell vágyakoznod valamire, aztán a legszebb az hogy akkor fog megjelenni az amire gondoltál mikor már hagyod a p.csába:D
2010. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!