Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi csak átvert?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, akinek nagyon tetszettem, mondta is és úgy is viselkedett, nagyon tepert utánam.

Miután lefeküdtünk egymással, eléggé megváltozott. Elkezdte mondogatni, hogy jó pár hétig nagyon elfoglalt lesz, de szeretne velem találkozni még, csak sajnos egy ideig nem fog ráérni.

Mondtam neki, nyugodtan megmondhatja ha nem szeretne több ilyen talit. Erre azt felelte, de szeretne, és ne értsem félre, tényleg csak nagyon sok melója lesz.

Majd eltelt az a pár hét, és nem igazán keresett, de amikor beszéltünk, akkor is csak általános dolgokról, direkt mintha kerülné azt a témát, hogy még találkozhatunk.

Szerintetek lehetséges hogy ennyire nem tetszettem neki, vagy ennyire rossz voltam az ágyban vagy más oka van?

Lehet már előtte sem tervezett velem semmi komolyat és nem jelentettem neki semmit, csak amiatt viselkedett így?

Pedig korábban mindig tervezgetett. De lehet én nagyon béna voltam?


2022. márc. 21. 15:50
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem nagyon rossz érzés, hogy odaadtam magam, és most leráz. Pedig én komolyan gondoltam vele, még akkor is ha az első szex nem volt az igazi.
2022. márc. 21. 15:52
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy voltál béna. Az előre tervezgetett azt jelenti, hogy beetetett, hogy kapcsolatot szeretne, pedig csak le akart fektetni. Megkapta, el is húzott. Szerintem sajnos egyértelmű.

Lépj tovább.

2022. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan gondoltad vele. Ő viszont sajnos nem. Nagyon rossz érzés ez sajnos, igen. De ilyen előfordul.
2022. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

És akkor előtte miért csinál úgy, mintha annyira komolyan gondolná?

Akkor ezt már az elején elmondhatta volna, nekem is legyen lehetőségem eldönteni, én így is bevállalom-e.

Ez így egy hazugság volt, azt hittem ennél őszintébb.

Főleg, hogy ő mindig azt hangoztatta, őszinte és utálja a kétszínű embereket.

Vagy annyira nem tetszettem neki, nem feleltem meg az elképzeléseinek és kiábrándult? Vagy nem voltam neki elég jó az ágyban.

2022. márc. 21. 15:56
 5/48 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodj le, majd elővesz ha kell neki egy lyuk még.
2022. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%

Nem mondanám átverésnek, mert nem írtad, hogy ígért volna bármit. Ha kapcsolatot akartál vele, azt nem biztos, hogy szexel érdemes kezdeni.

Gondolom az a terve, hogy talonba tart, hátha még lefekszetek 1-2x, de ő biztosan semmit nem tervez veled.

2022. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nem. Ha egyszer eltűnik, akkor én már nem szeretném a dolgot. Ha ezt fogom tapasztalni, akkor nem megyek bele még egyszer. Jól is néznénk ki. Majd utána megint eltűnik és akkor ezt lehet sokáig játszani. Lehet lesz másik csaja, de ha épp nem, akkor meg jó leszek én is? Úgy nem megy nekem azért.
2022. márc. 21. 15:59
 8/48 anonim ***** válasza:
67%

Nem biztos, hogy előre megfontolta, lehet, menet közben változtak az érzései, mert sokan fosnak az elmélyült kapcsolatoktól, nem alkalmasak rá.


Sajnos manapság nincsenek az ilyen viselkedésnek negatív következményei a fiúra nézve, ezért teszik meg páran.

Régebben muszáj volt házas maradni az a férfi is, aki így érzett, ezért nem léphettek le, de bántották, gúnyolták a feleségüket, illetve eltávolodtak tőle, bulizni, horgászni mentek, munkamániások lettek, belebújtak az újságba, bezárkóztak a garázsba, stb. Akár egy életre is.:)

Mások csajozni kezdtek, vagy más szenvedélybetegségük lett.

2022. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
93%

"odaadtam magam"


EL kéne ö9rökre felejteni ezt a szerencsétlen kifejezést. Ha nem akarsz, ne feküdj le vele. Ha akasrz, akkor meg nem odaadod magad, illetve ennyi erővel ő is odaadja magát.

2022. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
94%

7: Mondd meg neki, hogy akkor részedről lezárod ezt a kapcsolatot, mert neked ez így nem felel meg, te több időt szeretnél vele együtt tölteni személyesen. Később, ha úgy érzi, szeretne veled egy normális kapcsolatot, keressen fel, és ha akkor még nem lesz senkid elgondolkodsz rajta, hogy lehet-e a kedvesed.


Ez így tényleg csak kínlódás, lehet, nem csak neked, hanem neki is.

Jobb, ha vannak keretek, amihez eldönti, alkalmazkodik-e vagy sem.

2022. márc. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!