Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi, aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki csak a szex kedvéért átvert lányokat? Vagy van olyan lány, akit átvertek? Hogy történt?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezni akarok, csak kíváncsi vagyok, hogy történt a dolog?

(kort is)


2014. márc. 14. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Van

17/F

2014. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy átvertek, de azért a lányoknak tudnia kellene, hogy a férfi másképp áll a szerelemhez/szexhez. Régebben a vágyat azonosítottam a szerelemmel, így könnyen blementem olyasmibe, aminek a fiú részéről csak egy jó kis szex lett az eredménye, aztán persze ő könnyen odébbállt. De nem gondolom, hogy szándékosan akartak átverni, csak így sikerült. Ja és lány is verhet át pasit ;-)!

31

2014. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

szerintem kicsit provokatív a kérdésed és lenéző a nőkre nézve.

a nők nem ostobák.

pontosan tudják,hogy mire megy ki a játék,még ha időnként el is játszák,hogy ők nem akarják,pedig ugyanúgy akarják.

2014. márc. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Még nem csináltam olyat soha hogy kihasználtam volna egy lányt de ha valaki megérdemli akkor meg fogom csinálni... ezen már gondolkoztam sokat.
2014. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nna, de tenyleg nincs itt olyan fiu, aki atvert volna csajokat csak azert, hogy lefekhessen veluk? Vagy olyan csaj, akit igy vertek at?

Olyan seac, aki pl elore eltervezte a lepeseit, fondorlatosan, viszonylag hosszu idon at gondolkozott a dolgon?

2014. márc. 15. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


Én olyan vagyok: volt barátnőm, de közben lefeküdtem egy csajjal aki bisexuális, és szeretné 3masban kipróbálni, ami meg is fog történni. Közben szakítottam barátnőmmel, de ennek a csajnak még mindig azt mondom, hogy van, mert ehelyett egy másik csajjal találkozgatok, akivel smárolunk meg ilyenek, és épp fűzök egy 4.-et, szóval igen van. :)


.. és jól érzem magam így, a sok kis butus kislányt könnyű átejteni, meg megfűzni :))

2014. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A 3-as jól látja. Provokatív vagy! Aki udvarol az dugni akar. Ezt tudják a csajok is. Ők is dugni akarnak.

Neked mi a fsz bajod van? Megdugtak egyszer és otthagytak? Akivel jó a szex azzal sokáig vannak a pasik. Akivel meg szar, mert finnyás vagy bármi netán szarul néz ki a ruha alatt, sőt sokan közületek egyenesen undorítóak ott lent, az meg örüljön hogy akkor egyszer legalább megtörtént mielőtt el lett küldve a csába!

2014. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

értem én,hogy mire akarsz kilyukadni.

hogy mekkora macsó dolog,elcsábítani,telebeszélni a fejét,legyőzni élvezni a hatalmat stb.

de.

rengetegszer csináltam ilyet,ezért is írtam a 3as kommentet.

mert amikor ott maradsz a csajjal a szobában,akkor döbbensz rá,hogy a kú-rva nagy macsóságod mennyire felesleges volt,mert a nő jobban akarta az egészet mint te.

csak látta,hogy te élvezed ezt a hódító szerepet és ezért játszotta el,ő meg a félrevezetett kis meghódítandót.

aztán amikor úgy lepippant,hogy behorpad a homlokod és úgy meglovagol,mint egy versenylovat,szorít magához,mint egy mágnes és a füledbe súgja,hogy keményebben,akkor esik le,hogy bakker ez jobban élvezi,mint én.

ezért nincs itt átverés,mert látnak a nők mindent,talán még jobban is mint mi.

2014. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Engem csak próbáltak, de időben észbe kaptam. A csávót megverte az egyik haverom, az exnője meg ( akinek szintén folyamatosan hazudott és bántalmazta is őt) a legjobb barátnőm lett.
jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!