Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Átvert egy pasi hogyan tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átvert egy pasi hogyan tudjam tultenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Par honapos kapcsolat utan derult ki h a ferfi akiröl azt hittem h csak az enyem, engem csak masodikkent tart maganak mert mar van evtizede tarto komoly kapcsolata, akit a csaladja aldasaval szerzett maganak .

Persze szakitottam vele , de most nagyon nehez , feltekeny vagyok h az elettarsaval van es folyton azon agyalok h mit csinalhat, közös programjaik vannak stb . En meg maganyosabbnak erzem magam mint valaha .

Nem könnyu ismerkednem mert egesz idöben nevelem a 9 eves gyerekem es nem tudok klubokba jarni hetvegen .

Nem is akarok mar ismerkedni csak felejteni , mit tehetek ?



2016. jún. 13. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
neten ismerkedj és fogyassz szexet
2016. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Linó03 ***** válasza:
Bár én fiatalabb vagyok nálad, és gyerekem sincs, abban hasonló a történetem, hogy volt egy nagy pasis csalódásom. Utána pedig (nem nem tudtam ismerkedni, hanem) nem érdekelt az ismerkedés, nem fordítottam rá időt. Úgy voltam vele, hogy nem érdekel az egész. Aztán ebben az állapotban egyszer csak jött a következő.
2016. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!