Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törvényszerű, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű, hogy a fiú mindig elrontja a kezdeti randikat, barátnőket, próbálkozásokat?

Figyelt kérdés
Úgyértem mindig az van, hogy fiatal korban (18, vagy alatt) a barátnő csak egy "csaj", bármennyire is nagy a szerelem, sosem tart ki. Miért van az, hogy egy pasinak több lány elött le kell járatnia magát, hogy megtalálja az igazit? Most teszem azt, lenne egy 2. lány az életembe, keressem meg 10 év múlva megint, mert akkor már biztos hogy jobb leszek? Illetve keressek bünronda, béna lányokat, randizzak, járjak velük, mert mindegy, úgyis elrontom a kapcsolatot, tehát tök mindegy?
2010. szept. 14. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Furán gondolkodsz. Ennyi erővel kezdhetnél fiúkkal együtt hálni, és majd ha már elég tapasztalt leszel, akkor mehetsz a "jó" csajokhoz.
2010. szept. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért a kutyákat és a kistestű háziállatokat lehetőleg hagyd ki e kísérletezésből!
2010. szept. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nem igaz,szerintem.
2010. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem így van.Magamból kiindulva,a forrófejűség miatt szúrtam el a csajokat 18 alatt.Simán meg lehet tartani a jó csajokat,lejáratás nélkül is.
2010. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ha már így gondolkodsz.


Nem feltétlenül minden pasi válogatja a barátnőit 18 éves korban, van aki képes komolyabb kapcsolatra azaz 1 lány mellett kitart évekig, van aki viszont erre nem képes, érettségtől értelmességtől és gondolkodástól függ., Szóval embere válogatja.....

2010. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok ok. Nem igy gondolkodom. Csak úgy látszik, hogy már a 2. csaj se sikerül, akit igazán akarok. Apám is vigasztalt, hogy neki is voltak ilyen csapásai fiatalkorában. Pedig nyilván komolyabb szándékai lettek volna velük is
2010. szept. 14. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
érdekes! én 14 éves álompasi vagyok, és nem a műfajom a megcsalás. én nagyon hűséges vagyok, csak kicsit egoista...
2010. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!