Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ugye nem törvényszerű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem törvényszerű?

Figyelt kérdés

Itt a jó idő, a nyári szünet is mindjárt itt van.

A lányok nagyon szépek és sok szép lány van.:)

A nagyon csinosan vannak felöltözve, de ugye nem törvényszerű, hogy mindegyik egy r*banc?


2009. máj. 18. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
1. a csajokat ne ribanczod le 2.mert valaki szépen és jól felvan öltözve mért lenne ribanc?gondolkodj már... pff
2009. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Vannak olyan lányok, akik kimondottan szeretik hogyha megnézik őket, ezért kihívóan öltözködnek, de nem jelenti azt, hogy ribik. Vannak szerényebb, de csinosan öltözködő lányok, akik mutatnak valamit magukból, de csak sejtelmesen, az szerintem sokkal titokzatosabb. Szerintem nem öltözködéstől függ ki milyen. Ha valaki tudja magáról hogy csinos, (hosszú comb, formás mell) az többet is mutat magából, de lehet egy álszent és lehet hogy valójában visszahúzódó. Tehát először beszélgetni, utána dönteni! Az első látszat nem mindig azt mutatja, hogy ki, milyen. Lehet arany alma, ami belül kukacos. Jó válogatást!
2009. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Na nee!!

Ma pl egy fehér miniszoknya és egy királykék top volt rajtam...formásak amelleim, szép hosszúak a lábaim...

Tudom, hogy nincs baj az alakommal és ezért mertem felvenni ezt a rucit.Rengetegen megbámultak, amit igazán rühellek, mert néha már zavaró.A mai összeállításomat azért vettem fel, mert tetszett és divatos volt, nem pedig azért h mutogassam magam. Örülj ha egy lány jól néz ki, ne pedig azon izélj h vajon rbanc-e vagy sem.A ribancokróláltalában lesüt h azok.Szal light para

2009. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy magas lány vagyok, karcsú, szép lábakkal és formás mellekkel. Szeretem megmutatni azt, amim van. Szeretem, ha megnéznek, sőt, imádom! De nem veszek fel miniszoknyához nagy kivágású top-ot. De még ha igen, akkor mi?Nem vagyok ribanc, viszont a lányok nagy százaléka nem csak magának, hanem másoknak is akar tetszeni!

L, 18

2009. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!