Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcoslatban élők, heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcoslatban élők, heti hányszor jártok sportolni, vagy valamilyen edzésre? Párotokkal együtt, vagy külön mentek? Illetve ha külön, akkor a párotok nem neheztel emiatt (hisz külön tevékenységet végeztek)?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Hétvégente együtt szoktunk sportolni.

Amúgy járhatnék hétközben is, nem neheztelne a párom, csak olyankor van épp elég más/jobb dolgom is.

2022. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Otthon fittneselek, nekem az is bőven elég, szálkásít rendesen, es bomba alakot csinál pikk pakk.


Párom nagyon kemény gyilkolós kiképzésekre jár (hogyan kell verekedni, ölni, puszta kézzel,nvagy késsel stb)heti kétszer, ezen kívül semmi. De bivalyerős súlyemelés meg edzotermi izzadás nelkül is.


Párom csak akkor neheztel, ha hónapokis se edzek meg semmi, szinte lelustáz, lenéz olyankor.

2022. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

A barátom hétköznap reggelente vagy esténként szokott futni menni (ez általában egy-két óra), ehhez én néha csatlakozom, néha nem (nem szeretek futni különösebben). Ez alatt (nyilván ha nincs más dolgom) általában itthon csinálok egy egy-két órás erősítő tornát. Hetente egyszer, de ha tehetem kétszer elmegyek úszni általában két órát (ennek az időpontja változó, attól függően, hogy alakul a hetem).


Nem neheztelünk egymásra, hiszen attól még, hogy szeretjük egymást és együtt vagyunk, van saját életünk is a saját dolgainkkal, amiket a párunk nem feltétlenül szeret. Sok időt töltünk együtt, így még csak erre a rovására se megy.

(Ő 28/F, én 26/N, ha esetleg számít.)

2022. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hú, tényleg, régen (pár évvel ezelőtt) jártunk heti 2-3 alkalommal együtt úszni hétköznaponként, az nem volt rossz közös program. Már el is felejtettem, csak a #3-as válaszából jutott eszembe. :D

(#1)

2022. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, csomó külön programunk van, az nem lenne egészséges ha emiatt neheztelne :D

Én heti 2x járok edzőterembe, a többi napon pedig otthon edzek videókra, jógázok, ilyesmi.

Ő heti 4x jár, de amúgy egy terembe járunk, csak más időpontokban. Felesleges lenne együtt mennünk, mivel nem ugyanolyan típusú gyakorlatokat végzünk

2022. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Heti 4-5x járunk terembe. Ebből 4 edzés súlyzós, 1 cardio, amit néha a szabadban csinálunk túra vagy más aktív program formájában.


Együtt szoktunk menni, de nem vagyunk közben egymás seggében, mindenki csinálja a saját gyakorlatait.

2022. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti 4. Általában külön, mert én rggel járok, ő este, munkából jövet. Néha hétvégén elmegyünk együtt is. Nem neheztel egyikünk se emiatt. Attól hogy egy pár vagyunk, nem vagyunk egymás seggébe ragadva.
2022. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heti 5x járok esténként csoportos órára..ez kb. 2 óra távollét. Imádom, ez a kikapcsolódásom.

A férjem nem érti, lusta, ő nem sportol semmit, de nem neheztel, sőt támogat benne..

De ha nem ezt tenné, szevasz..nem korlátozhat be, én azt nem nagyon tűröm... és ezt tudja is..

2022. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!