Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha megbeszéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha megbeszélem egy lányal hogy majd nézünk együtt animét vagy együtt lolozunk akkor a megbeszélt idöpontban nem jelentkezik és nem is válaszol akár élöben találkoztunk akár interneten ismertem?

Figyelt kérdés
Már vagy 5-ször elöfordult és nem értem az okát?
2022. márc. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd. Elég egyértelmű nem kíváncsi rád. Sajnálom
2022. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

🅰️ Ezek nem éppen az "A" kategóriás programok...

🅱️ Inkább amolyan "B" terv vagy "ZS" kategória...

🆘 Szóval,ha nincs jobb programja éppen,akkor legeslegutolsó dologként,max akkor csatlakozna..

💾 Ott a lol hungary csoport - azokra a lányokra írjál rá, akik AKTÍVAN loloznak.

🌐 És online vannak !

2022. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal nem értek eggyet hogy milyen kategóriás program micsoda én pl ezerszer szívesebben nézek filmet egy csajjal mint mondjuk kirándulni menjek de van aki pont fordítva van a lényeg hogy hasonló érdeklődésű párt találj szóval a kérdés a kérdező részre: Kérdezted hogy szereti-e ezeket a programokat ? Mármint én azért sokat wowozok több mint 12 éve a barátnőm mikor megismertem nem is tudott a játékról nem is erőlttetem mikor érdekelte kicsit leült nézte kérdezett ezt azt leült elé játszott vele aztán egyszer kérte hogy segítsek neki regisztrálni mai napig nem játszik sokat kb évente 1-2 hónapot max aztán megunja szóval keress olyan lányt akit érdekel mondjuk a lol és az anime mert abban igaza van #2-nek hogy ha nem érdekli kb utolsó utáni programként kezeli
2022. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt még fiúval és azt hiszi megakarod farkalni?
2022. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 eset után nem esik le??? szegény...
2022. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!